sitemap archive

Як ефективно організувати робочий процес. GTD-free

в категорії Лайфхаки

теги :

"Аби ефективно розподілити робочий час,
достатньо прочитати любу книжку по тайм-менеджемнту,
але, як завжди, часу не хватає аби її прочитати"

Getting Things Done - це метод, що позволяє ефективно управляти поточними завданнями. На днях зацікавився цим і наскільки сам зрозумів - мова йдеться про тайм-менеджмент. Це якраз є моя основна проблема — увага розсіюється на купу справ одночасно, а в підсумку нічого толком не зроблено. Якщо вам знайома ця ситуація то впевнений що GTD-free допоможе вам справитись з багажем справ.

почитати продовження →

Post to Twitter

Dropbox — засинхронізуйся!

в категорії Лайфхаки

теги :

Для тих, хто пізнав всю трагедію ситуації, коли забув USB-флешку дома з дуже важливими даними

Саме для того, аби ви не займались щоденними бекапами та синхронізаціями ваших даних між, скажімо, домашнім комп'ютером та робочим ноутбуком придумали сервіс Dropbox .
Цей сервіс є абсолютно безкоштовним, надає користувачам 2 Гб простору для збереження данних, синхронізація відбувається в автоматичному режимі завдяки клієнтським програмам, що доступні для всіх поширених ОС (win, linux, mac).
почитати продовження →

Post to Twitter

Photoshop CS4 Extended скачать

в категорії creative

теги :

Казалось бы - фотошоп идеальный инструмент для обработки фотографий, рисования, создания дизайна сайтов и работать в нем одно удовольствие, ну что ж еще можно добавить в новых версиях? Думаете ничего — ошибаетесь.

новый photoshop CS4 extended скачать portable

Итак фотошоп 11-ой версии, а попросту Photoshop CS4 Extended претерпел существенные изменения в интерфейсе, во первых исчезла панель заголовка (ну наконец-то) и теперь в эту панель поместились кнопки быстрого доступа к полезным функциям:

  • запуск "Adobe Bridge"
  • показать\скрыть линейки, направляющие, сетку (очень удобно, раньше нужно было в меню искать)
  • инструмент свободного перемещения(hand tool), масштабирования(zoom), и вращения(rotate tool — пока что не оценил его полезности)
  • и кнопка переключения вида (быстрая клавиша: F)

новшества в фотошопе и где скачать

Post to Twitter

LilumiМене звати LiluMi, а це мій блоґ. Тут про веб-розробку та лайфхаки. Рекомендую підписатись на RSS Інформацію про мене читайте на сторінці me LiluMi
UA TOP Bloggers

Тобі передають привіт 38 медвежаток. Це підняло тобі настрій на 3,627 а в Австралії живе колібрі у якої дзьобик довжиною на 52.13см.