sitemap archive

Як ефективно організувати робочий процес. GTD-free

в категорії Лайфхаки

теги :

"Аби ефективно розподілити робочий час,
достатньо прочитати любу книжку по тайм-менеджемнту,
але, як завжди, часу не хватає аби її прочитати"

Getting Things Done - це метод, що позволяє ефективно управляти поточними завданнями. На днях зацікавився цим і наскільки сам зрозумів - мова йдеться про тайм-менеджмент. Це якраз є моя основна проблема — увага розсіюється на купу справ одночасно, а в підсумку нічого толком не зроблено. Якщо вам знайома ця ситуація то впевнений що GTD-free допоможе вам справитись з багажем справ.

почитати продовження →

Post to Twitter

Dropbox — засинхронізуйся!

в категорії Лайфхаки

теги :

Для тих, хто пізнав всю трагедію ситуації, коли забув USB-флешку дома з дуже важливими даними

Саме для того, аби ви не займались щоденними бекапами та синхронізаціями ваших даних між, скажімо, домашнім комп'ютером та робочим ноутбуком придумали сервіс Dropbox .
Цей сервіс є абсолютно безкоштовним, надає користувачам 2 Гб простору для збереження данних, синхронізація відбувається в автоматичному режимі завдяки клієнтським програмам, що доступні для всіх поширених ОС (win, linux, mac).
почитати продовження →

Post to Twitter

Photoshop CS4 Extended скачать

в категорії creative

теги :

Казалось бы - фотошоп идеальный инструмент для обработки фотографий, рисования, создания дизайна сайтов и работать в нем одно удовольствие, ну что ж еще можно добавить в новых версиях? Думаете ничего — ошибаетесь.

новый photoshop CS4 extended скачать portable

Итак фотошоп 11-ой версии, а попросту Photoshop CS4 Extended претерпел существенные изменения в интерфейсе, во первых исчезла панель заголовка (ну наконец-то) и теперь в эту панель поместились кнопки быстрого доступа к полезным функциям:

  • запуск "Adobe Bridge"
  • показать\скрыть линейки, направляющие, сетку (очень удобно, раньше нужно было в меню искать)
  • инструмент свободного перемещения(hand tool), масштабирования(zoom), и вращения(rotate tool — пока что не оценил его полезности)
  • и кнопка переключения вида (быстрая клавиша: F)

новшества в фотошопе и где скачать

Post to Twitter

LilumiМене звати LiluMi, а це мій блоґ. Тут про веб-розробку та лайфхаки. Рекомендую підписатись на RSS Інформацію про мене читайте на сторінці me LiluMi
UA TOP Bloggers
Рейтинг блогов Рейтинг блога lilumi.org.ua Рейтинг блоговТобі передають привіт 57 медвежаток. Це підняло тобі настрій на 0,598 а в Австралії живе колібрі у якої дзьобик довжиною на 41.15см.