IT Related topics

#184182722/

Dropbox — засинхронізуйся!

Для тих, хто пізнав всю трагедію ситуації, коли забув USB-флешку дома з дуже важливими даними

Саме для того, аби ви не займались щоденними бекапами та синхронізаціями ваших даних між, скажімо, домашнім комп’ютером та робочим ноутбуком придумали сервіс Dropbox .
Цей сервіс є абсолютно безкоштовним, надає користувачам 2 Гб простору для збереження данних, синхронізація відбувається в автоматичному режимі завдяки клієнтським програмам, що доступні для всіх поширених ОС (win, linux, mac).

Я ним користуюсь вже більше двох місяців і цілком задоволений. Розміщую на ньому свої чорновики постів, програму Gtd-Free і базу до неї, зберігаю там плагіни та теми для вордпресу, аддони для файрфоксу, бекапи своїх сайтів тощо. 2-ох Гб місця мені з головою хватає, ну а якщо вам все таки потрібно більше, то створюєте нову поштову скриньку і на неї висилаєте інвайт.
Суть роботи з цим сервісом проста – закидуєте необхідні файли в папку, що вказана в налаштуваннях dropbox і ви помітите як появиться синій значок з двома стрілками біля файлу, це означає що він в даний момент завантажується на сервер або синхронізується. Коли цей процес завершиться то значок поміняється на галочку в зеленому кружочку, яка означає, що файл синхронізовано. Навіть якщо ви випадково стерли всі файли з тієї папки, то їх без проблем можна відновити з веб-інтерфейсу.
Якщо ви робите зміни в файлі то він не весь завантажується, а лише записуються зміни до цього файлу (працює по принципу SVN – системи контролю версій), таким чином ви можете в любий момент проглянути яким був файл на момент тієї чи іншої дати редагування. Також ви можете “розшарити” (Share) любу папку для того аби поділитися файлами зі своїми друзями.

Цей скрінкаст теж поможе вам розібратись в можливостях сервісу DropBox
[swf w=600 h=465]https://s3.amazonaws.com/scast/beta/flvplayer.swf[/swf]
Ось вам інвайт-лінка, що дасть додаткові 250Mb до 2Gb: https://www.getdropbox.com/referrals/NTExMDU0NTk