IT Related topics

#184182722/

Оригінальні Wallapers на робочий стіл – web2.0 підхід

Я просто завис на цьому сервісі – http://wordle.net/create За допомогою нього можна витворити такі чудернацькі і чудові шпалери (wallpapers) на робочий стіл. Ось що я собі наразі поставив:

my del.icio.us Desktop lilumi

Сервіс сайту вимагає встановленої Java для броузеру і трошки довго грузиться, але воно варте того.

Це самий кращий фон робочого столу що я бачив – він формується або з масиву тексту, який ви вставите, або з фіду rss-каналу (наприклад з постів вашого блогу), таким чином можна ще й прослідкувати які слова ви найчастіше використовуєте, а це багато може сказати про людину. Або зробіть як я – ці чудернацькі обої були зформовані з тегів мого акаутну на делішесі – http://del.icio.us/lilumi вони показують мої інтереси і зацікавлення в повній мірі і про них теж можна зробити висновок – що я за людина.

Вибір налаштувань теж солідний – можна вибирати шрифти, кольори, тип розташування тексту. А якщо фантазії не хватає, то натискайте просто Randomize і будете приємно здивовані отриманими результатами.
А от зберігати результати прийдеться за домогою звичайного PrintScreen, хоча можливо що скоро добавлять функціонал збереження ваших шедевральних wallpapers з хмаркотегами.