sitemap archive

Захистіть себе в інтернеті та отримайте, як бонус, доступ до заблокованих сайтів.

в категорії Лайфхаки

Ваш справжній IP-адрес ніхто не зможе вирахувати, якщо ви користуєтесь  VPN.  Сайти доступні тільки громадянам певних країн – будуть доступні і для вас. Також VPN унеможливить перехоплення ваших приватних повідомлень в інтернет-меседжерах.

    Місяць тому, мій акаунт на сайті Вконтакті заблокували через розсилання спаму. Я був в шоці, бо не міг збагнути, як можна було зламати мій згенерований пароль, який я навіть сам не пам’ятаю? Про те, що це вірус вкрав теж не може бути мови, адже я користуюсь MacOS. 
Після того як я відновив доступ до vk.com, в логах побачив, що моїм акаунтом дійсно користувались, причому з Японії та Індії 0 4-ій годині ранку. Проаналізувавши всі можливі варіанти, я дійшов висновку, що єдиним способом, яким могли дізнатись мої дані — було перехоплення трафіку wi-fi в кафешках. 


Виявляється, для цього не потрібно бути навороченим хакером. Береш firefox, скачуєш плагін firesheep і під’єднуєшся до любої wi-fi точки в місті, де є багато користувачів. За годину часу можна зібрати чимало логінів-паролів тих людей, які користуються цією wi-fi точкою.
Єдиний вихід з цієї ситуації – використання VPN, що завдяки шифруванню робить неможливим перехоплення трафіку.

почитати продовження →

LilumiМене звати LiluMi, а це мій блоґ. Тут про веб-розробку та лайфхаки. Рекомендую підписатись на RSS Інформацію про мене читайте на сторінці me LiluMi
UA TOP Bloggers

Тобі передають привіт 41 медвежаток. Це підняло тобі настрій на 0,561 а в Австралії живе колібрі у якої дзьобик довжиною на 42.65см.