IT Related topics

#184182722/

Захистіть себе в інтернеті та отримайте, як бонус, доступ до заблокованих сайтів.

Ваш справжній IP-адрес ніхто не зможе вирахувати, якщо ви користуєтесь  VPN.  Сайти доступні тільки громадянам певних країн – будуть доступні і для вас. Також VPN унеможливить перехоплення ваших приватних повідомлень в інтернет-меседжерах.

    Місяць тому, мій акаунт на сайті Вконтакті заблокували через розсилання спаму. Я був в шоці, бо не міг збагнути, як можна було зламати мій згенерований пароль, який я навіть сам не пам’ятаю? Про те, що це вірус вкрав теж не може бути мови, адже я користуюсь MacOS. 
Після того як я відновив доступ до vk.com, в логах побачив, що моїм акаунтом дійсно користувались, причому з Японії та Індії 0 4-ій годині ранку. Проаналізувавши всі можливі варіанти, я дійшов висновку, що єдиним способом, яким могли дізнатись мої дані — було перехоплення трафіку wi-fi в кафешках. 


Виявляється, для цього не потрібно бути навороченим хакером. Береш firefox, скачуєш плагін firesheep і під’єднуєшся до любої wi-fi точки в місті, де є багато користувачів. За годину часу можна зібрати чимало логінів-паролів тих людей, які користуються цією wi-fi точкою.
Єдиний вихід з цієї ситуації – використання VPN, що завдяки шифруванню робить неможливим перехоплення трафіку.

VPN як спосіб захисту своїх даних.

Проаналізувавши декілька vpn-провайдерів, я вибрав VPN від сайту hideme.ru.
До слова, я вже колись писав про цей сайт, коли розказував про те, як отримати доступ до сайту Вконтакті, коли його заблокували адміни на робочому місці. 
Так от, в hideme.ru можна вибрати один з 40-ка серверів vpn з великими пропускними каналами до 10Гбіт/c, на яких використовується 2048-бітний ключ шифрування. Географічно, ці сервери знаходяться в 28-ми різних країнах (нижче я розповім чому це важливо і як це використати з користю для себе).

Ви можете безкоштовно користуватись цим сервісом впродовж одного дня, а надалі – передплатити. З того, що вони пропонують, найвигідніший варіант передплати – це оплатити відразу на рік часу за 260 грн (тоді виходить один день за 0.71 грн)

VPN, як спосіб обійти заборони на користування деякими сайтами

Ось тепер поясню, чим класно, що можна вибрати VPN в якійсь конкретній країні. Я думаю, що у вас також були ситуації, коли вам кидали лінку на відео в ютубі, а ви його не могли переглянути, бо воно заблоковане для перегляду в вашій країні. Так от за допомогою VPN ви можете обійти цю заборону, вибравши сервер в тій країні, де це відео можна переглядати. 

  • Також можна переглядати відео та фільми на сайті ivi.ru,  використавши vpn з російського серверу.
  • Якщо ви подорожуєте закордоном, то вибравши український vpn сервер, можна дивитись фільми на fs.ua та слухати яндекс.музику.
  • А фанати перегляду серіалів в оригіналі зрадіють можливості дивитись їх на сайті fox.com завдяки vpn з американською ip-адресою.

Ось іще кілька сайтів, для яких потрібен vpn, щоб повноцінно ними користуватись: spotify.com, hulu.com, last.fm.
Я, наприклад, налаштував vpn на айподі, щоб слухати онлайн-радіо Spotify.

VPN, як спосіб отримати доступ до сайту Вконтакті чи Однокласники на робочому місці.

Якщо у вас на робочому місці заблокований доступ до соц.мереж + заблокована можливість встановлювати софт та драйвери то є два способи як це обійти. 
1. Використовувати, як і раніше, анонімайзер, або проксі-сервер. 
2. Або спробувати задіяти vpn через PPTP за інструкцією, яку я знайшов  на youtube: http://www.youtube.com/watch?v=XZGrDTiNtIo . Бо інструкція, що на сайті hideme.ru підходить тільки в тому випадку, якщо у вас є права адміністратора на компі.

Другий спосіб я провіряв лише на windows XP і не знаю чи спрацює він і в windows 7 в умовах обмеженого облікового запису користувача. Хто матиме нагоду перевірити це, відпишіть в коментарях про результати.