sitemap archive

me LiluMi

Hello! My name is….Лилуми - liluMi
Той самий LiluMi.
Радий вас вітати на своєму блозі, що іллюструє мої зацікавлення та вподобання. Як і в багатьох людей, в мене різноманітні вподобання, але основним є програмування. Я фрілансер — займаюсь тим, що створюю сайти на WordPress’і. Моя перевага в тому, що я, маючи на руках, макети сайту, можу з них зробити повноцінний сайт — тобто виконую роботи по верстці, натяжці верстки на wordpress, встановлення додаткових плагінів, написання плагінів під конкретні задачі, написання джаваскриптів для покращення взаємодії з відвідувачами сайтів.

Якщо цікаво, то звуть мене Михайло, закінчив Одеську Національну Академію Зв’язку ім. О.С. Попова, факультет «Комп’ютерні технології» по спеціальності: «Інженер з автоматизації технологічних процесів». Це було моє свідоме рішення, бо з дитинства хотів стати програмістом. 

Писав на різних мовах програмування: pascal, delphi, c++, php, javascript, objective C і вважаю, що справжньому програмісту до лампочки, яка мова програмування — все рівно алгоритми одні й ті самі, а синтаксис любої мови можна вивчити за місяць.  

Люблю подорожувати (а хто не любить? :)), катаюсь на сноуборді, інколи беру участь в страйкбольних іграх, полюбляю походи і скалолазання. Мене можна зустріти на різних твітусовках, баркемпах чи фестивалях. Зі мною легко познайомитись і я завжди відкритий для спілкування та буду радий допомогти, якщо це в моїй компетенції.

 

 

LilumiМене звати LiluMi, а це мій блоґ. Тут про веб-розробку та лайфхаки. Рекомендую підписатись на RSS Інформацію про мене читайте на сторінці me LiluMi
UA TOP Bloggers

Тобі передають привіт 39 медвежаток. Це підняло тобі настрій на 1,689 а в Австралії живе колібрі у якої дзьобик довжиною на 42.35см.