sitemap archive

Плагін Coda 2 Autosave on Deactivate

в категорії MacOS X

теґи :

AutoSave on Deactivate

AutoSave on Deactivate Coda 2 Plugin
Version:
2.0
Requires:
Coda 2.x Mac
Developer:
Price:
free

Моїм улюбленим редактором коду є Coda. І хоч весь світ зараз фанатіє від редактора Sublime Text, мене він якось не зацепив, бо в Coda є все те саме що в Sublime, плюс я собі налаштував все так, щоб було максимально зручно та швидко писати код.
Однією з таких речей є плагін, що автоматично зберігає всі зміни в файлах, що я редагував при перемиканні вікон (з редактору Coda на броузер, наприклад). Тобто, коли я вніс зміни в файл, то настиснувши Cmd+Tab я перемикаюсь на Chrome і натиснувши F5 я одразу ж бачу всі зміни на сайті. До цього дуже швидко звикаєш і це дуже зручно, адже зникає потреба постійно тиснути Cmd+S на вкладці кожного відредагованого файлу.
Зараз це вже стало поширеною практикою і цей функціонал є і в Sublime Text, але вперше він появився в редакторі PHP Storm (тоді ще називався Web IDE) 3 роки тому і це був прорив.
Так от, був такий плагін CodaAutosaveOnDeactivate для Coda 1.x, але з виходом версії Coda 2 цей плагін перестав працювати. Я чекав 3 місяці поки автор оновить плагін під нову версію, але так і не дочекався. І тоді я закатав рукава, за 2 тижні вивчив основи Objective С  і за день написав цей плагін для Coda 2. З тих пір пройшов майже рік часу і плагін весь цей час стабільно працював та виконував свою функцію. Оскільки автор так і не обновив свій плагін то я вирішив свою версію викласти тут для скачування.

Отже: AutosaveOnDeactivate.codaplugin for Coda 2.x
— Automatically saves editor files when they lose keyboard focus.
— Also works with files edited through ftp from Coda2 built-in ftp-manager or from Transmit.

Install in two ways:

1. Extract zip archive and simply double click on file AutosaveOnDeactivate.codaplugin

or

2. In Finder press CMD+Shift+G to access to Go To Folder… dialogue and enter path ~/Library/Application Support/Coda 2/Plug-ins copy file AutosaveOnDeactivate.codaplugin to this folder . Restart Coda 2 if running.

Uninstall:

remove file AutosaveOnDeactivate.codaplugin from folder ~/Library/Application Support/Coda 2/Plug-ins. Restart Coda 2 if running.

6 коментарівrss-comments

[@] ]]>Ігор Броновський]]> 31 Серпня 2013 17:45

Ну це добре, але про Sublime ти не правий. Подивись відео уроки на NetTuts+
Sublime Text – кращий GUI редактор.
Vim користуюсь у консолі =)

]]>lilumi]]> 3 Вересня 2013 21:00

Та я вмію сублаймом користуватись, просто не бачу в ньому переваг перед Кодою.
Я ніяк не збагну навіщо в ньому Minimap – який з цього толк ? Ось ти як використовуєш minimap ?
Плюс він мені не подобається тим, що для того, аби щось поміняти в ньому я маю гуглити купу часу, щоб знайти той чи інший параметр який я маю прописати в файлі конфігу. А налаштування кольорової схеми підсвітки синтаксису це взагалі не тривіальна задача на кілька годин.

 
 
[@] ]]>Ігор Броновський]]> 3 Вересня 2013 22:34

minimap – модний скролбар для людей у яких широкоформатки, а такі зараз переважна більшість. Та й візуально воно гарно сприймається. Мені воно сподобалось з першого разу, коли побачив.
Кольорова схема мені подобається базова. Пробував інші, але базова краща. Тут треба вивчити пару комбінацій клавіш і все решта здаватиметься простим.

]]>lilumi]]> 3 Вересня 2013 22:42

Візуально сприймається гарно — не сперечаюсь, але функціонально я в цьому не бачу користі. Все рівно перехід до потрібної позиції всі роблять по Ctrl+R (вказуючи назву функції) або Ctrl+G (вказуючи номер рядка).

 
 
]]>Алексей]]> 16 Квітня 2016 10:11

Brackets пробовал ? отличная вещь имхо

 
[@] ]]>KEBU]]> 31 Січня 2017 20:09

Привіт!
Хоч пост уже старенький та все ж –
-Coda vs Sublime Text схожі візуально при стандартних налаштуваннях!))))
Сублім бере тільки УТФ-8, про те безкоштовний для одного користувача , Кода – тріальна на 7 днів(
Шукав, “автосейв” для Субліму не знайшов, але він вміє “вживу” оновити файл змінений щойно іншими редактором, при умові що цей файл у ньому відкритий (без повідомлення!)
Ще Саблім постійно при переключенні на нього рветься в інтернет(як і при запуску)
Як Кода справляється з різними кодуваннями – не знаю,
Тому це все таки справа вподобань і цінових можливостей)

Як би NP++ був кросплатформовий- міг бути теж не таким поганим))))
Українського інтерфейсу теж не знайшлось – поправте, якщо знаєте де!?

З найкращими побажаннями
KEBU

 

Ваш коментар

LilumiМене звати LiluMi, а це мій блоґ. Тут про веб-розробку та лайфхаки. Рекомендую підписатись на RSS Інформацію про мене читайте на сторінці me LiluMi
UA TOP Bloggers

Тобі передають привіт 58 медвежаток. Це підняло тобі настрій на 0,502 а в Австралії живе колібрі у якої дзьобик довжиною на 42.49см.