IT Related topics

#184182722/

Плагін Coda 2 Autosave on Deactivate

Моїм улюбленим редактором коду є Coda. І хоч весь світ зараз фанатіє від редактора Sublime Text, мене він якось не зацепив, бо в Coda є все те саме що в Sublime, плюс я собі налаштував все так, щоб було максимально зручно та швидко писати код.
Однією з таких речей є плагін, що автоматично зберігає всі зміни в файлах, що я редагував при перемиканні вікон (з редактору Coda на броузер, наприклад). Тобто, коли я вніс зміни в файл, то настиснувши Cmd+Tab я перемикаюсь на Chrome і натиснувши F5 я одразу ж бачу всі зміни на сайті. До цього дуже швидко звикаєш і це дуже зручно, адже зникає потреба постійно тиснути Cmd+S на вкладці кожного відредагованого файлу.
Зараз це вже стало поширеною практикою і цей функціонал є і в Sublime Text, але вперше він появився в редакторі PHP Storm (тоді ще називався Web IDE) 3 роки тому і це був прорив.
Так от, був такий плагін CodaAutosaveOnDeactivate для Coda 1.x, але з виходом версії Coda 2 цей плагін перестав працювати. Я чекав 3 місяці поки автор оновить плагін під нову версію, але так і не дочекався. І тоді я закатав рукава, за 2 тижні вивчив основи Objective С  і за день написав цей плагін для Coda 2. З тих пір пройшов майже рік часу і плагін весь цей час стабільно працював та виконував свою функцію. Оскільки автор так і не обновив свій плагін то я вирішив свою версію викласти тут для скачування.

Отже: AutosaveOnDeactivate.codaplugin for Coda 2.x
— Automatically saves editor files when they lose keyboard focus.
— Also works with files edited through ftp from Coda2 built-in ftp-manager or from Transmit.

Install in two ways:

1. Extract zip archive and simply double click on file AutosaveOnDeactivate.codaplugin

or

2. In Finder press CMD+Shift+G to access to Go To Folder… dialogue and enter path ~/Library/Application Support/Coda 2/Plug-ins copy file AutosaveOnDeactivate.codaplugin to this folder . Restart Coda 2 if running.

Uninstall:

remove file AutosaveOnDeactivate.codaplugin from folder ~/Library/Application Support/Coda 2/Plug-ins. Restart Coda 2 if running.