sitemap archive

Повний перехід на Ubuntu Linux

в категорії базис, Життєве

теґи :

Я вже другий тиждень користуюся лише Ubuntu. раніше ще був Windows server 2008,але це була тестова версія і час її використання в мене закінчився на тому тижні. Що саме цікаве,це те, що за пару днів до закінчення терміну використання віндовс в мене вискочило повідомлення, щоб я зберіг всі дані і перевстановив віндовс. я це проігнорував, аби побачити як закінчиться епоха вінди в мене на компі. але чуда не сталось – через два дні я все таки завантажив віндовс, щоб подивитись як вона мене матюкне і скаже, щоб я йшов лісом. але не послала, а працювала як ні в чому не бувало – все робоче, тільки повідомлення вискакує при кожній загрузці, що термін використання закінчився і просять зберегти всі дані і переставити віндовс на любий інший. Круто – навіть коли раніше користувався 30-денною версією windows XP то по закінченню терміну вона просто вирубала все і нагло просила провести активацію. А цей windows server 2008 і по закінченню терміну працює, мабуть вважають, що оскільки це серверна ОС, то в мене мабуть серйозні дані на компі і серввер справді стоїть.

Але вже пофіг, бо я надовго застряг в убунту. Така краса. ось погляньте:

мій робочий стіл в Ubuntu
рабочий стол Ubuntu

7 коментарівrss-comments

]]>Sidirom]]> 29 Червня 2008 12:51

Ех, красота :) Чекаю на Ubuntu Linux мають прислати

 
[@] ]]>Olenka]]> 15 Липня 2008 22:16

супер! а шпалерки – просто мрія! дякую за лінк на яндекс фотках :)

 
]]>Антон]]> 21 листопадаа 2008 16:29

Дійсно краса) З допомогою Міхи я теж перейшов на лінукс повністю нажаль я ще в ньому повний чайник але дуже хочу освоїти його , як найкраще сподіваюсь це в мене вийде))

]]>lilumi]]> 21 листопадаа 2008 16:52

вийде-вийде. нічого складного в цьому нема

 
 
]]>Стас]]> 27 Лютого 2011 15:55

в новой федоре новый гном, но можно и так попробовать http://gnome3.org/tryit.html

 
]]>lilumi]]> 21 Липня 2011 10:18

візуальні ефекти робочогу столу (в тому числі і прокрутка столів) то є всім відомий Compiz
а віджети то screenlets.org

 
]]>олег]]> 31 Липня 2011 08:53

у мене чомусь складаються важкі стосунки з убунтою, ле я її люблю. вишли будь-ласка номер свого телефону мені на скриньку, потребую консультації.

 

Ваш коментар

LilumiМене звати LiluMi, а це мій блоґ. Тут про веб-розробку та лайфхаки. Рекомендую підписатись на RSS Інформацію про мене читайте на сторінці me LiluMi
UA TOP Bloggers

Тобі передають привіт 60 медвежаток. Це підняло тобі настрій на 0,462 а в Австралії живе колібрі у якої дзьобик довжиною на 42.29см.