Особливості національних банків

На днях забирав переказ в одному банку. Під час цієї процедури дівчина-касир зробила ксерокопію мого паспорту і це мене занепокоїло. Після того, як я забрав гроші, вирішив все таки поцікавитись, навіщо їй ксерокопія паспорту, на що отримав відповідь: «Це в нас нові правила, щоб пересвідчитись чи всі дані співпадають, чи це дійсно ви забрали гроші». Подумки я почав прикидувати, що дані вона і так звіряє з оригіналу паспорту, всі дані і так занесла в комп’ютер, а провіряти чи це та особа, що забирає гроші, потрібно перед тим як ці гроші дати, а не після. Тому вирішив далі розпитати її про це і між нами відбувся наступний діалог:

— А далі, що ви будете робити з цією ксерокопією?
— Вона буде зберігатись в архіві.
— Тобто, ви можете її в любий момент взяти і, наприклад, оформити кредит на мене?

Дівчина-касир сміючись відповідає:
— А навіщо мені кредит?
— Ну як навіщо? Ви кредит візьмете, гроші потратите, а я за кредит буду змушений розраховуватись.
— Та нащо мені це треба? Тимбільше, що тут немає вашого підпису на ксерокопії
— А що це велика проблема підробити підпис? У вас ось мій підпис в трьох екземплярах, та й я ніколи не бачив, щоб хтось звіряв підписи перед тим як видати кредит.

Дівчина вже мовчки дивиться на мене, зависла пауза.
Я тоді кажу:
— Давайте, я тоді напишу на цій ксерокопії, що вона не для кредитів.
— Хочете написати? Ну.. 

І взяла так листок, перегорнула другою стороною, а потім знову на сторону з ксерокопією, короче зависла в думках. Тим часом до розмови приєднується якийсь чувак, що каже : «Та викинь ти ту ксерокопію.»

Дівчина: «Що, можна викинути? Ок» і бере кидає листок собі під стіл.
Я вже чуть не розізлився і кажу: «Та ви може, хоча б його розірвете?»
— Добре, я розірву його. Навіть при вас його зараз порву. Порвала. Задоволені?
— Так, дякую. До побачення.

Ось така от ситуація. Який можна зробити висновок з цього всього? Що правило щодо ксерокопій не є таким обов’язковим, як вона мені раніше казала? А може і взагалі такого правила не існує ? Тоді для чого їм копії паспортів?

p.s. Ще один цікавий нюанс — в Українських банках немає валюти! Я перед тим хотів зняти гроші в іншому банку, де я завжди знімаю, але мені відмовили, мотивуючи тим, що в них зараз немає стільки валюти (хоча в мене сума була невелика). А потім в цьому банку, де я забрав гроші, переді мною жінка хотіла купити долари і їй відмовили. А щоб видати мій переказ, касиру не хватило 20 доларів і я сказав, що я можу гроші і в гривнях забрати.