Литдибр про всяке різне та про класний настрій!

Відпочиваючи

Ну по перше в мене відпустка! З якої я вже встиг побувати тиждень в Харкові, ще тиждень в Одесі – вражень купа! Зараз вдома, але на вихідні їду в Буковель (буду пробувати сноуборд освоювати).

Я в DMOZ’і

Хочу висловити величезну подяку редактору DMOZ’у що включив мене в цей каталог! Чувак, признавайся хто ти – з мене пиво. Також вітаю всіх, хто знаходиться поруч зі мною в категорії українських блогів – там багато знайомих особистостей, але й виявились декотрі, кого я ще не знав, тож буду знайомитись.

WordPress 2.7 українською

Всі уже мабудь в курсі, що вийшов довгожданий WordPress версії 2.7, але не всі в курсі, що наш улюблений вордпрес вже є на нашій улюбленій українській мові: http://pavonine.com.ua/2008/12/wordpress-27/ – За що величезне спасибі Богдану aka G3D з яким ми разом розвиваємо «Веселку українскьих CMS’ок»

Щось ще?

так по дрібницях: Ап Тіца мене не зацепив – ні не піднявся, ні не опустився – і то добре. Закинув один сайт на пробу в XAP, порівняно з САПою, то щось дуже повільно йде процес одобреня та сканування сторінок, та і не зрозумілий механізм проставляння лінок (невже їм не важливо кількість зовнішніх лінок на сторінці?) Потрохи покращую юзабіліті цього блогу. Перевів лірушний щоденник на власний домен: lilumi.info цим самим випав з рейтингу блогів яндекса, так що я тепер не тисячник (власне це і було метою – вийти з елітної тисячі) Приборкав WordPress MU – навчився робити карту сайту на головній сторінці блогів, щоб зробити всі сторінки УВ3 (хто в SAPE той в курсі, що це таке) Навчив одного колегу-програміста робити сайти на вордпресі, надіюсь в нього все получиться, це буде кльово.
Вибирав сьогодні диван, довибирався до того, що поїхав з продавцем на фабрику, аби подивитись на щойно зроблені дивани, бо вони якраз зробили такий варіант, що підходив по моїм забаганкам – так класно прогулявся там на фабриці, стільки цікавого там!
А ще проїжджав повз село Чагарі, так там на в’їзді така дивовижна скульптура зроблена місцевими умільцями, що в мене аж щелепа відвисла. Фоткав на телефон, але найшов в інтернеті фотку кращої якості:

Скульптура на вїзді в село Чагарі

Прикольно, правда?