Як я моніторю за своїми сайтами. секрети адміна

Фактично в мене є кілька сайтів (і чомусь у всіх назва починається зі слова LiluMI ;)).

Але всі вони основані на блогоплатформах і тому яндекс вважає їх блогами, а це мені на руку, бо блоги дуже популярні зараз і стрімко розвиваються.

І для того аби бути завжди в курсі змін я придумав таке:

— Створюється сторінка, на якій в табличному вигляді я заганяю всі пузомірки-лічильники від яндекс-блогів, та інших інформерів. А щоб ця сторінка не муляла очі постороннім я зробив її приватною. Ось зразок моєї сторінки:

Статистика сайтів

Дуже цікавим на мій погляд є яндексовський інформер що показує одночасно кількість читачів, позицію і кількість сходинок на яку ти піднявся (рідше опустився) за день.

І хто знає як собі зробити такий банер? Дуже мало людей знає про це.

Тому я опишу тут як його зробити.

Перш за все вам потрібен любий яндексовий інформер. Отримати його можна тут: http://blogs.yandex.ru/getbutton/ далі вибираєте яку завгодно кнопку і отримуєте приблизно такий код:

<a href=”http://blogs.yandex.ru/button/?id=4360877&type=rating”><img src=”http://button.blogs.yandex.net/08/77/4360877-rating-orange-male.gif” width=”80″ height=”15″ border=”0″ alt=”Рейтинг блогов”/></a>

далі беремо виділені циферки переносимо в цей код:

<a href=”http://blogs.yandex.ru/button/?id=4360877&amp;type=rating”><img src=”http://button.blogs.yandex.net/08/77/4360877-large-white.gif” border=”0″ alt=”Рейтинг блогов Lilumi” width=”89″ height=”95″ /></a>

І отримуємо такі банери, в залежності від вибраного кольору (white, orange, black):

Рейтинг блогов Lilumi Рейтинг блогов LilumiРейтинг блогов Lilumi

А от сьогодні зайшовши на сайт піарців (pr-cy.ru), помітив що вони теж пропонують моніторити свої сайти. Я спробував, получилось ось таке: моніторинг на піарцях

Сподобалось:

— можна добавити скільки завгодно сайтів і прослідковувати їх ріст по PR тИЦ дізнаватись кількість проіндексованих сторінок

— можна додати сайти конкурентів або друзів аби слідкувати за ними

Не сподобалось:

— якогось милого не сервіс не визначив кількості проіндексованих сторінок та PR на моїх сайтах. Правда там є можливість обновити дані, але лише раз на день, завтра спробую обновити, бо коли клацаю по тих нулях, то мене викидає на сторінку яндекса де вказано скільки сторінок проіндексовано.

Якщо вам ліньки робити приватну сторінку з пузомірками, то можете зареєструватись в піарців: https://id.pr-cy.ru/signup/registration/ і скористатись їх сервісом.

Вчора до речі Яндексовці грозились понизити тИЦ для багатьох сайтів, а в мене навпаки виріс на всіх сайтах по десятці.

Ще найшов прикольну фішку, про те як різко збільшити кількість підписчиків на фід feedburner. Це ж треба було до такого додуматись:

[swf]http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=1463913[/swf]