sitemap archive

«Віддам задарма» безпровідну мишку Trust

в категорії базис

Віддано! Мишка попала в хороші руки і запрацювала в нового хазяїна.
Отримувати подарунки завжди приємно, чи не так? ;) Але погодьтесь, дарувати подарунки іншим також приємно. А ще буває таке, що в дома валяється річ, яка тобі зовсім не потрібна, але ж і викинути шкода. Ось для таких випадків і існують сайти на яких можна подарувати речі, які знадобляться іншим людям. В українському сегменті я найшов один такий сайт: «Віддам задарма», ще коли я вперше на нього наткнувся, то висловив в твіттері свій респект автору цього проекту за можливість дарувати людям радість.

Коли зайдете на сайт, то помітите, що там є люди, які здатні все до останньої дрібнички подарувати людям, аби це принесло їм радість. Я чесно не розумію для чого там люди виставляють брелки для ключів чи пластмасову біжутерію, хоча… Можна припустити, що це робиться для того аби з кимось познайомитись під час зустрічі для передавання подарунку, в цьому теж є сенс (от ще й якби дівчата на тому сайті свої фотки там розмістили в профілі — взагалі б люкс було ;)).

А я з радістю віддам не зовсім робочу безпровідну лазерну мишку.

Опис та характеристики найдете за цим посиланням Безпровідна мишка на халяву (любителі халяви велкам:)) Я, зі своєї сторони, можу її віддати в Тернополі, або ж відправити поштовою бандеролькою чи навіть Автолюксом, якщо витрати на пересилання бере одержувач.

p.s. Поглянув в код сайту — виявляється він зроблений на основі DLE. Що тут скажеш — ще один заслужений респект автору сайту, бо я, чесно кажучи, вважав DLE придатним лише для варезників і онлайн-кінотеатрів, а тут такий серйозний проект з такою благородню ціллю!

8 коментарівrss-comments

[@] ]]>Pavlo Bilyk]]> 2 Жовтня 2009 10:54

Це середненька така копія сайту http://www.darudar.org. Тільки з меншою аудиторією.

Але все одно добре, що є ще один тапий проект.

 
]]>Toss]]> 6 листопадаа 2009 17:55

Надіюсь, комусь миша підійшла.

]]>lilumi]]> 6 листопадаа 2009 18:03

підійшла звичайно. Та людина якій я відправив вже через день відремонтувала мишку і тепер має повноцінну лазерну мишку. А мені до того місяць часу в сервісному центрі тримали мишку на ремонті і так і не змогли відремонтувати

 
 
]]>Илья]]> 12 листопадаа 2009 12:48

А да к ты там еще и с девками гаразд познакомиться,а мышка выходит замануха,а это уже не за даром =)!!!

 
]]>Notarius]]> 18 Грудня 2009 14:10

Класна ідея! Тре пошукати може тоже шось найдеться комусь потрібне)

 
]]>Ростік]]> 19 Лютого 2010 19:39

дайте мені мишк

 
[@] ]]>Keen]]> 19 Березня 2010 02:45

Насправді, якщо розвивати такі проекти, можна добитися ефекту “буккросингу” (безкоштовного обміну книжками) і серед інших речей. Тих же фільмів, техніки, гаджетів тощо. Можна навіть гантелі після переходу на вищу вагу людям віддати…

А ще непогано було б влаштовувати на таких сайтах щомісячні роздачі для дітей сиріт наприклад. Усі скидають речі, які їм не потрібні (одяг, іграшки), а в дитбудинках для них знайдуть застосування.

 
]]>Андрій]]> 11 Жовтня 2011 17:47

віддай мени будь ласка ))))!!!!!

 

Ваш коментар

LilumiМене звати LiluMi, а це мій блоґ. Тут про веб-розробку та лайфхаки. Рекомендую підписатись на RSS Інформацію про мене читайте на сторінці me LiluMi
UA TOP Bloggers

Тобі передають привіт 61 медвежаток. Це підняло тобі настрій на 0,536 а в Австралії живе колібрі у якої дзьобик довжиною на 42.5см.