sitemap archive

Аааа. шо ми вчора витворяли!

в категорії базис

теґи :

Ви б до цього додумались? думаю ні. а ми ТАК!
про що я? та так... вчора пішли за пивом на заправку.
хто знає, то добре, а хто ні - то розкажу. От вам заправка ОККО, а крім заправки там іще магазин в стилі сільпо - де є все! Ну все! магазин сам по собі невеликий, але там є купа відділів - ось відділ продуктовий, там іще лишилось дві нарізки ковбасні, мабуть від нового року їх ще не завозили. а ось алкогольний ряд  для "синюшної" інтелігенції і іншого бидла. на жаль, останнім часом, клієнтами виноводочних напоїв стали не 21-о і не 18-ти, а ще не 16-ти-літні малолєтки: "я сьогодні в мами спіздила 20 гривень, можна купити водки, сігарет і водички якоїсь. А! іще жуйку треба буде купити." ...А ми з Вовіком підходимо до холодильників з пивом.. хммм. капєць - вибір ніякий, ладно сьогодні п'ю бірмікс. "Добре, мені тоже візьми. а я ще хочу шось солодкого. А?" і ми йдемо шукати серед солодощів щось цікаве.
- ну ти вже задрав зі своїми машинами, що там задивляєшься на мастила, в тебе ж ще N тисяч км до техогляду.
і тут біля самого виходу з магазину бачу ряд з іграшками. всякі там медвежатка-слоники-черепашки, але мою увагу привернули модельки машинок в самому нижньому ряду, що мені прийшлося пригнутись так, що лише камери спостереження могли мене засікти.
- ну що ти там копаєшься? золото найшов?
- та тихо ти! дивись - машинки!
- і шо?
- як що? я собі зараз якусь виберу.
- ти що здурів? тобі скільки років?
- та ну тебе. ти не розумієш. в мене в дитинстві такі машинки мама на Польшу возила і скільки я не просив, але вона ні одної мені не лишила. А вони майже такі як тоді були - металічні модельки і дверки відкриваються, правда ці китайські... я собі "БЕХУ" хочу. а ти?
- гмм. А що? ідея. давай ти мені, а я тобі машинку куплю - тіпа подарунок зробим одне одному.
- ага. давай.

і ми почали перевертати всі модельки оцінюючи їх так як в автосалоні:
- та нє, не цю, в неї бачиш, профіль не дуже, а в тої кліренс маленький.
- а мені цей Шефролє взагалі не подобається - задрочка якась, і шини в неї браковані і в "Need for Speed" вона єлє їде, короче, я тоже беру "БЕХУ", але 745-у і йдем, але так щоб ніхто не бачив, що ми несемо.
і ми довольні собою пішли на касу розплачуватись за покупки. а вдома .... вдома під фільм "RedLine" ми ганяли як малі діти - і наввипередки, і "хто дальше доїде" і по паркету і по коврі-"бездорожжю" і по столі - чия машина долетить з розгону до дивану:) саме прикольніше, що Вовік рахував виручку за сьогоднішній день і в нього в акурат стопочками були поскладані купюри по десять-двадцять-п'ятдесят-сто гривень, а я поки він відвернувся вирішив машинками на таран проїхати ці стопки:))) потім сидів весь вечір сам перераховував, лише з третього разу сума зійшлася:) але повеселилися на славу. і на "фофани"
я "фофанів", ще в школі останній раз давав:) а вам сподобалсь? чи що ви би придумали, аби повеселитись?

 (700x525, 148Kb)

Post to Twitter

2 коментаріrss-comments

]]>lilumi]]> 19 Серпня 2008 12:08

О. помітив що на заставці ще віндовс 2008 сервер, якого в мене давно немає

 
]]>lilumi]]> 19 Серпня 2008 12:10

такс. треба буде поправити невалідний код

 

Ваш коментар

LilumiМене звати LiluMi, а це мій блоґ. Тут про веб-розробку та лайфхаки. Рекомендую підписатись на RSS Інформацію про мене читайте на сторінці me LiluMi
UA TOP Bloggers

Тобі передають привіт 50 медвежаток. Це підняло тобі настрій на 2,719 а в Австралії живе колібрі у якої дзьобик довжиною на 51.89см.