sitemap archive

Я регулюю гучність скролом мишки. А ти?

в категорії Лайфхаки

теґи :

Для мене комп’ютер це перш за все — робоча конячка.
І не люблю відволікатись під час робочого процесу на всякі дрібниці. А недавно в мене почав глючити регулятор гучності на ноутбуці, в мене — це таке колесико на боковій панелі, яке тепер неадекватно себе веде при зміні звуку — гучність скаче куди хоче. І я вирішив пошукати якусь зручну заміну, аби не лізти в «регулятор громкости» за кожним разом, коли я хочу зробити голосніше чи тихіше свою музику.
Orbz-Volume.png - upload images with PicamaticСпочатку згадав про «Volume Control», що йде в комплекті з TotalCommander Podarok Edition — ця програма регулює звук, коли наведеш на її іконку в треї та покрутиш скролом мишки, а оскільки панель задач в мене виконує RocketLauncher IVista, а стандартна віндосовська панель завжди прихована вверху, то ця програма для мене не підійшла.
Пішов гуглити. На жаль програм регуляторів звуку, які були б безкоштовними та зручними майже немає, та й платні були теж ніякі.
Врешті решт надибав на програмульку WheelControl, яка регулює звук скролом мишки, коли наводиш на панель пуску. Для мене це виявилось оптимальним варіантом — не потребує снайперської прицільності аби попасти на якусь там іконку в треї і не змушує переміщувати руку з мишки на клавіатуру, аби поміняти гучність.
Сидиш, лазиш по інтернету, скроллиш сторінки, захотілось зробити музику гучніше — курсор перемістив вверх на панель задач і там покрутив скроллом аби змінити гучність — зручно!

Якщо комусь із вас теж потрібна така програмка, то беріть качайте звідси:

downloadСкачати WheelsOfVolume — регулятор гучності скролом мишки

бо на офіційному сайті цієї програми вже немає. Я ж її трохи поколупав ResHacker’om та виправив недоліки перекладу, забрав лінку на неіснуючий сайт і запакував в архів. Тепер ця програма «потрабльова» (Portable) і працюватиме без інсталяції.

12 коментарівrss-comments

]]>Lordie]]> 25 Березня 2009 22:28

А я? А що, а я?.. А мені не складно припідняти ліву руку і трішки повернути колесо регулювання гучності на клавіатурі :) Скоро юзатимемо окреме ПЗ для кожної клавіші клави?..
Ps: натис “Опублікувати”, видало “Чи бажаєте ви зберігти …пхп”… кермач 0о

 
[@] ]]>Vovanada]]> 25 Березня 2009 22:43

і дійсно. мені якось не важко натиснути кнопку і звук регулювати.

 
]]>anonymous]]> 26 Березня 2009 16:51

А я alsamixer`ом :)

 
[@] ]]>moses]]> 26 Березня 2009 22:18

Я регулюю гучність так само, бо у середовищі Gnome ця фіча працює ізкоробки.

]]>lilumi]]> 26 Березня 2009 23:29

знаю-знаю. Це я щось останнім часом все рідше і рідше включаю свій debian

 
 
]]>MrGALL]]> 28 Березня 2009 15:52

Я регулюю звук боковим скролом в Logitech MX Revolution – налаштовується в Logitech Control Center (for mac).
В мене ще наушники з регулятором гучності і пульт до iMac, іконку налаштування звуку з трею я взагалі прибрав.

]]>lilumi]]> 28 Березня 2009 15:56

Круто. Я теж приглядаюсь до макінтошів, вірніше до того, аби зібрати комп і поставити на ньому хакінтош

 
 
]]>Qui-Gon]]> 5 Квітня 2009 14:12

И правда удобно, хоть через мульти-клаву уже привык.

 
[@] ]]>aregaz]]> 11 Квітня 2009 17:10

О, дякую! Дуже зручно. До цього в мене гучність регулювалась через програвач AIMP 2 – там можна натсорїти так, щоб там керувалась гучність усієї системи. А сам програвач постійно висить невеличким фрєймом згори – він якраз товщиною із заголовок вікна.

]]>lilumi]]> 11 Квітня 2009 17:17

в мене з Aimp’ом аналогічно, тільки гучність він регулює свою, а не всієї системи. І ще плейлист автоматом ховається справа.

 
 
[@] ]]>Sergio]]> 26 Травня 2009 21:13

користуюся volumecontrol (emmetsoft[крапка]com) просто наводжу мишку на ікноку з програмою та скролом змінюю гучність.

 

Ваш коментар

LilumiМене звати LiluMi, а це мій блоґ. Тут про веб-розробку та лайфхаки. Рекомендую підписатись на RSS Інформацію про мене читайте на сторінці me LiluMi
UA TOP Bloggers

Тобі передають привіт 62 медвежаток. Це підняло тобі настрій на 0,557 а в Австралії живе колібрі у якої дзьобик довжиною на 42.43см.