sitemap archive

Розкрутка блогу та збільшення цільового трафіку

в категорії Лайфхаки

теґи :

У вас є цікавий блог?  — Це чудово!
Але у вас мало відвідувачів?  — погано
Вам хочете збільшити кількість відвідувачів та трафік з пошукових систем?  — Це чудово.
Але ви не знаєте яким чином цього досягнути?
Погано.

Але не все так погано, бо сьогодні в мене на меті якраз розказати вам про збільшення цільового трафіку для вашого блогу.

Збільшуєм кількість відвідувачів сайту, блогу. Теорія та практика від lilumi

В рамках нової хвилі флешмобу «Задай запитання — Отримай відповідь», естафету якого мені передав Ярослав Федорак, я в даному пості розкажу про один секрет, завдяки якому я завжди попадаю в трійку найвідвідуваніших українських блогів.

Секрет один — Ваші Бажання!

Так-так, саме ваші бажання приводять до збільшення відвідуваності ваших блогів-сайтів. Попробую розтлумачити на прикладі.
Ви збираєтесь купити собі айфон (IPhone) :) Що ви перед покупкою зробите? Правильно, залізете в google чи Яндекс, пошукаєте відгуки про цей телефон використовуючи запит «отзывы IPhone», почитаєте огляди експертів, та прикинете, де дешевше купити. Отож, відгуки прочитали, телефон купили, що тепер?
А тепер напишіть власний відгук, зробіть власний огляд. Нехай тепер до вас заходять читати «отзывы о IPhone», чи то пак, «відгуки про IPhone». Якщо ви були змушені читати відгуки про товар на російській мові, то тепер завдяки вам, людям буде де почитати про це на рідній мові — і їм добре і вам приріст відвідуваності (збільшення трафіку). Правда чудово?

«Как это прикольно, когда ты вводишь запрос того, что тебе нужно найти, а тебе выдает первой ссылку на твой же сайт»

Я, таким чином, написав статтю про першу серію 5-го сезону Доктора Хауса, як тільки він вийшов і опублікував лінки на скачуваня, які я сам раніше шукав по інтернету. А оскільки в українському сегменті я був першим хто про це написав, то отримав першість в результатах видачі по яндексу та гуглю для відвідувачів з українським IP (спрацював geotargeting).

Аналізуйте статистику!

Регулярно проглядайте по яким запитам заходять до вас і оптимізовуйте статті таким чином, щоб кількість відвідувачів по цим запитам збільшувалась. (Насправді читати пошукові фрази по яким заходили на ваш сайт інколи буває настільки смішно, що ніякий башорг не йде в порівняння, деякі блогери навіть люблять раз в місяць робити такий собі «топ смішних пошукових фраз»)
Поясню на моєму прикладі. Аналізуючи статистику я помітив що багато відвідувачів заходять на мій сайт по запиту «скачать фотошоп» (14% щоденного трафіку), хоча насправді в мене була стаття про те, що більшості людей не потрібно скачувати фотошоп, аби забрати червоні очі чи зробити ефект сепії, а в якості зручного інструменту обробки фото розповів про Adobe Lightroom. Але кількість відвідувачів по цьому ключевику не зменшувалась, хоч я й находився на 87 місці в результатах видачі по цій фразі. І тут я подумав, якщо люди не найшли те що шукали на 86 сторінках і дійшли до мене, то нехай в мене вони найдуть те що їм треба. Таким чином родилась стаття про новий фотошоп, який я не хотів щоб він попав в рсс, але він таки попав.(не хотілось мені аби ви читали російськмовні статті від мене) :(

Результат: 7 місце в яндексі та 4 місце в гуглі по запитам «Скачать photoshop CS4» та «скачати фотошоп»

При написанні статей використовуйте популярні ключові фрази

Одне жаргонне речення пояснить все «Один високочастотник та 3-5 середньочастотників по периметру статті»
Для підбору високочастотників та середньочастотників я користуючь Яндекс.подбор ключевых слов та Google.Adwords : інструмент ключових слів.
Там із списку я обираю середньочастотники — це ті ключові слова, які користувачі вбивали в якості пошукової фрази від 1000, але не більше 10000 раз в місяць. Ось, наприклад, якби я писав цю статтю на російській мові, то взяв би такі «ключевики» :

— раскрутка оптимизация
— seo раскрутка сайта
— раскрутка блога
— продвижение блога
— целевой трафик

А потім, коли пишу статтю, то просто тримаю в голові цей список слів і так, в ході написання, знаходиться місце де їх доречно вставити.

Висновок напрошується сам: Пишіть про те, що вас самих цікавить! Це принесе вам задоволення, нових читачів-однодумців, цікавих коментарів та приріст відвідуваності.

P.S.: Аби не мучитись з тим, кому передати естафету, я подумав вбити двох зайців одним пострілом: в мене приблизно 60 читачів по даним Feedburner і мені охота познайомитись з вами. Отож чекаю ваших коментарів та відгуків, таким чином ми познайомимось, а я знайду кому передати естафету ;)

Post to Twitter

32 коментаріrss-comments

[@] ]]>jarofed]]> 29 Січня 2009 18:27

Дякую! Реально дуже цікаво було прочитати! Коли побачив фразу: “Трафік можна збільшити завдяки вашим бажанням” то подумав: “Всьо, приплили! Зараз піде чьос про візуалізацію бажаного і т. п.”

А виявилося – це дуже грамотна розповідь про оптимізацію. Насправді, ніколи тим серйозно не займався, але завжди хотів спробувати. Може, після прочитання цієї статті, нарешті таки дійдуть руки! :) І дякую за перелік інструментів для аналізу ключових слів!

]]>lilumi]]> 29 Січня 2009 20:53

нє, ну я не фільософ, і розумію, що лише однією медитацією приросту Тіцу і високого PR не досягнеш :)

 
 
]]>podarok]]> 29 Січня 2009 19:21

Просто і доступно.
Насправді це діє – що тебе цікавить – про то і пиши! І в результаті виходить дійсно здоровськи.
А якщо додати певних SEO нюансиків – получається практично пошукова бомба;.

]]>lilumi]]> 29 Січня 2009 21:04

бач, а ти сумнівався, що я допишу статтю на сьогодні ;)

]]>podarok]]> 30 Січня 2009 14:27

Там зовсім справа не в сумнівах 8))))
Інше запитання – чи написав би ти статтю без “моїх сумнівів” ? 8)))

]]>lilumi]]> 30 Січня 2009 14:34

написав би, але озвучивши своє бажання в твітер та отримавши твою відповідь, в мене появилась додаткова мотивація дописати статтю чимшвидше. Я в принципі це все так і спланував

(нижче коментарі будуть на тому ж рівні)
 
 
 
 
[@] ]]>Dandr]]> 29 Січня 2009 21:18

Спасибо гуглю – с удовольствием почитал. Много думал… Да, пожалуй, блоговодство – это не только развлечение, но и весьма филегранная работа. Если, конечно, хочешь с этого что-то получить…
У нас блогосфера ещё только-только становится инструментом. И работать с этим инструментом пока умеют лишь единицы. Типа тебя. :)

]]>lilumi]]> 29 Січня 2009 21:25

:ROFL: вот от кого, так от тебя не ожидал такого филосовского комментария.

[@] ]]>Dandr]]> 29 Січня 2009 21:28

Я старался тебя удивить! ;)

]]>lilumi]]> 29 Січня 2009 21:45

ну я бы вообще прозрел, если б ты на чистом украинском это написал

(нижче коментарі будуть на тому ж рівні)
[@] ]]>Dandr]]> 29 Січня 2009 22:24

Не, моїх знань для цього не вистачить. Хіба що Гугль допоможе! ;)

 
 
 
 
 
[@] ]]>wedmid]]> 29 Січня 2009 22:15

ну прямо як спецом для мене:)

сильно сподобалося: «Один високочастнотик та 3−5 середньочастотників по периметру статті»

]]>lilumi]]> 29 Січня 2009 22:24

радий що пригодилося. Я довго думав, як написати про середньочастотники так, аби було доступно, але зрозумів, що мені це не вдасться, тому вирішив не вимахуватись та написати так як воно є.
О, там ж помилка в слові, а я й не помітив.

 
 
[@] ]]>Dandr]]> 30 Січня 2009 00:55

Ооооооооооооо… До меня наконец-то дошло, что это за подбор ключевых слов… Кхм)))

 
]]>Psiho]]> 30 Січня 2009 08:42

Я раніше і не знав що таке висо- чи середньочастотники. Дякую що просвітив! :)

 
[@] ]]>ELECTRIC]]> 30 Січня 2009 14:22

А для мене знову загадковим стало використання ключових слів. От є в мене такий блог tits.blox.ua. Жодного піару, а народ приходить. чому? Лише через назву?

]]>lilumi]]> 30 Січня 2009 14:30

ну мабуть. Проаналізуй статистику, проглянь звідки в основному люди приходять, по яким ключовим словам і ти зрозумієш чого їх так багато.

 
 
[@] ]]>hellveen]]> 31 Січня 2009 14:33

Дякую за статтю :) “просто и со вкусом”)
не раджу зберігати зображення на серверах clip2net – вони можуть звідти зникнути :(

]]>lilumi]]> 31 Січня 2009 14:43

а чого це мають малюнки зникнути? я зареєстрований на цьому сервісі, та сам вибираю значення скільки часу зберігати малюнок. На цей поставив необмежене зберігання.

[@] ]]>hellveen]]> 31 Січня 2009 16:11

а, ну в такому випадку все ок)

 
 
 
]]>Nolex]]> 19 Березня 2009 15:53

Майже все знав, але дещо почервнув, всерівно дякую за статтю.

 
]]>farba]]> 25 Березня 2009 17:12

дякую, корисна інформація!

 
]]>Станіслав]]> 3 Квітня 2009 07:49

Є. А яка користь Вам від трафіку? Я не бачу рекламних банерів. Мене особисто не цікавить кількість відвідувачів по темам, які мене не цікавлять. Я роблю журнал, щоб поділитися якимись своїми враженням, своїм баченням ситуації. А таке от безтематичне SEO, воно можливо лоскоче відчуття власного еґо, але врешті розпорошує соціальну блогосферу і, можливо, колись поховає її.

]]>lilumi]]> 3 Квітня 2009 11:49

В мене є користь, я ніколи не роблю нічого просто так. На цей сайт щодня приходить багато людей за запитами про Доктора Хауса і я їх перенаправляю на свій сайт присвячений доктору Хаусу, а там заробляю на баннерах.

Та й відвідувачі до мене приходять по темам, ось Ярослав Федорак запропонував скласти список смішних пошукових запитів по яким заходять до мене на сайт, так ось, проглянув я за тиждень і не найшов смішних, всі тематичні і на всі запити є відповідь на моєму блозі.

 
 
]]>Станіслав]]> 4 Квітня 2009 03:03

Зрозумів. Логічно.

 
[@] ]]>maque]]> 5 Жовтня 2009 16:41

Щодо

«Как это прикольно, когда ты вводишь запрос того, что тебе нужно найти, а тебе выдает первой ссылку на твой же сайт»

таке у мене буває, коли шукаєш туторіали українскською.

Авторові пошануха за “При написанні статей використовуйте популярні ключові фрази”.

 
[@] ]]>kokokosya]]> 1 Вересня 2010 20:08

добрый вечер,
искала по гуглу решение моего вопроса по жж и наткнулась на ваши ответы. Надеюсь сможете подсказать :)
вопрос в том, что не могу войти в жж. стартовая страница жж открывается, а при попытке залогиниться скидывает, надпись – страница не может быть отображена.
Проблема еще в том , что в Казахстане закрыт доступ в жж и для входа в жж в файле хост прописывала все журналы, которые читала.
спасибо

 
]]>Hassan]]> 21 Серпня 2011 00:09

Сам, власне, працюю в seo, і можу впевнено сказати, що стаття вийшла дійсно вдала. Правильний погляд і доступно викладено. Звісно, це лише маленький клаптик того, що варто було б написати на цю тему, але саме з таких клаптиків збирається воєдино правильне уявлення про seo

 
]]>Андрій]]> 7 Жовтня 2011 14:42

Дякую за статтю, узнав для себе багато цікавого

 
]]>Артем]]> 30 Жовтня 2011 23:46

Интересная статья… Как говорят в последнее время СЕОшники, ПСки все меньше и меньше смотрят на оптимизацию, и все больше внимания уделяют естественности текстов… а трафик он будет, главное от себя писать…

 
]]>олег ігорович]]> 28 Грудня 2012 16:55

Дядукую за інфо, є цікаво.

 

Ваш коментар

LilumiМене звати LiluMi, а це мій блоґ. Тут про веб-розробку та лайфхаки. Рекомендую підписатись на RSS Інформацію про мене читайте на сторінці me LiluMi
UA TOP Bloggers

Тобі передають привіт 82 медвежаток. Це підняло тобі настрій на 2,879 а в Австралії живе колібрі у якої дзьобик довжиною на 52.21см.