sitemap archive

Помічник лінивця — InFormEnter

в категорії Firefox і фішки

теґи :

Коли лазиш по інтернету то неодмінно стикаєшься з тим, що то там треба ввести логін, то там адрес емейлу, то там ще щось – і так майже кожна третя сторінка вимагає введення одного і того ж – так задовбує. Пробував я для файрфокса безліч аддонів призначених для автозаповнення полів, але всі вони виявлялись якимись неповноцінними або глючними. Тому я потратив багато часу аби найти той плагін для автозаповнення, який би мене задовільняв повністю.

InFormEnter
Ним виявився InFormEnter – дуже зручний плагін – один раз ввів потрібний текст і правою кнопкою на цьому полі вибрав пункт “InformEnter – Add text to profile” і все – цей текст більше ніколи вам не прийдеться вводити вручну – тепер біля кожного поля вводу буде видна синя стрілочка і якщо на неї натиснути лівою кнопкою то побачите список тих данних що ви раніше добавили. клац – і все все введено. Супер – правда?
Раніше я не лазив по налаштуванням цього плагіну і помітив такий глюк, що на деяких сайтах з*Їжджала верстка через цю синю стрілку і тому я зайшов в налаштування і найшов галочку що усуває цей неприємний глюк: “Enable Markers After inputs -> AutoFloat Markers” – тепер синя стрілочка буде появлятись по наведенню мишкою на поле вводу, або при активному фокусі на ньому.
оффсайт: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/informenter/
скачати addon InFormEnter: http://informenter.mozdev.org/installation.html

12 коментарівrss-comments

[@] ]]>g_i]]> 15 Вересня 2008 21:52

о, дякую:)))
козирна штука!
теж собі поставив:)

]]>lilumi]]> 17 Вересня 2008 08:36

ага. я ще в ній прописав свої паролі аби по 100 раз не вводити при ресєтрації не сайтах, а коли робив скріншот, то прийшлося забрати їх і помітив що там ще й є можливість створення профілів для різних випадків

 
 
[@] ]]>g_i]]> 17 Вересня 2008 14:11

та я про паролі зразу подумав – але якось стрьомно стало їх туди писати…
я боюся, шо це не надто безпечно якшо чесно

 
]]>lilumi]]> 17 Вересня 2008 21:42

звісно не надто безпечно, якщо за твоїм компом ще хтось сидить.
А так я за себе не боюсь, фіг хтось зможе залогінитись в мій лінукс 

 
[@] ]]>g_i]]> 17 Вересня 2008 22:22

не знаю, я боюся шо і без доступа до твоєї машини може бути трохи небезпечно.
би хтось з мережи витяг твої записи шо до плагіну додані

 
]]>lilumi]]> 18 Вересня 2008 09:50

вже простіше поштовий ящик взламати чим залізти на комп через мережу. А я більше ніж впевнений що всі твої паролі зберігаються на поштовій скриньці ;)

 
[@] ]]>g_i]]> 18 Вересня 2008 13:49

от спеціяльно пішов подивитися до скрині:)))
та нє, там в окремій папці лиш повідомлення про успішну реєстрацію з єбея, одного-двог ресурсів якихось про які я вже і забув (в тому числі і яху)

короче, вроді нічо життєво необхідного там не зберігається.

мало того – я і не знав шо у мене там, наприклад, яху єсть… як хочу залогінитись туди – то постійно довго і нудно згадую (бо дуже рідко туди лазю), а потім все одно нічо не виходить і я думаю забуваю нашо мені взагалі потрібен був той яху).

взагалі, я недавно почистив поштовика свого – у вхідних залишилося якихось 5 листів всього-навсього)

ну а вордпрес було таке шо ламали раз, і видалили пост який комусь не сподобався.
я пост з кешу гугля віднайшов і відновив – і думав шо то всьо, повиправляв.
на щастя Ярослав помітив, шо у мене в хедер.пхп СТІЛЬКИ всяких лінків на порнуху різну прописано шо ого-го:)
короче, бувають дуже неприємні моменти.

 
]]>lilumi]]> 18 Вересня 2008 13:55

то ти бачу дбаєш за безпеку. А де ти паролі свої зберігаєш?
в якійсь програмі? чи де? Де б ти порадив мені зберігати паролі – бо в мене на поштовій скриньці якраз всі паролі від усіх можливих акаунтів, правда ту поштову скриньку я ніде не світив, на неї лиш пересилаю всі листи з реєстраціями.

 
[@] ]]>g_i]]> 18 Вересня 2008 14:26

та в мене тих паролів просто не так багато (важливих маю на увазі – бо якшо реєструватися на форумі – можна той самий забивати сміливо, як хтось і залізе з-під нього то не біда), тому можна запросто тримати їх в голові:)
думаю, в кожну голову влізе штук десять різних паролів. тим більше коли це (у мене зазвичай це так) просто якась фраза українською набрана на англійській розкладці – получається повний бардак, але запам’ятати можна!

 
]]>WeBaRTer]]> 19 Вересня 2008 20:54

Класна річ… Мозьки вирішили зробити аналог Жезлу в Опері…

]]>lilumi]]> 19 Вересня 2008 21:10

нєа, аналог жезла оперовського це Secure Login.

 
 
]]>Hassan]]> 20 Серпня 2011 23:31

Для цих задач я використовую Roboform) В нього є ряд недоліків, але вони дрібні, враховуючи його корисність і кількість збереженого часу)

 

Ваш коментар

LilumiМене звати LiluMi, а це мій блоґ. Тут про веб-розробку та лайфхаки. Рекомендую підписатись на RSS Інформацію про мене читайте на сторінці me LiluMi
UA TOP Bloggers

Тобі передають привіт 62 медвежаток. Це підняло тобі настрій на 3,508 а в Австралії живе колібрі у якої дзьобик довжиною на 42.32см.