sitemap archive

Повний перехід на Ubuntu Linux

в категорії базис, Життєве

теги :

Я вже другий тиждень користуюся лише Ubuntu. раніше ще був Windows server 2008,але це була тестова версія і час її використання в мене закінчився на тому тижні. Що саме цікаве,це те, що за пару днів до закінчення терміну використання віндовс в мене вискочило повідомлення, щоб я зберіг всі дані і перевстановив віндовс. я це проігнорував, аби побачити як закінчиться епоха вінди в мене на компі. але чуда не сталось – через два дні я все таки завантажив віндовс, щоб подивитись як вона мене матюкне і скаже, щоб я йшов лісом. але не послала, а працювала як ні в чому не бувало – все робоче, тільки повідомлення вискакує при кожній загрузці, що термін використання закінчився і просять зберегти всі дані і переставити віндовс на любий інший. Круто – навіть коли раніше користувався 30-денною версією windows XP то по закінченню терміну вона просто вирубала все і нагло просила провести активацію. А цей windows server 2008 і по закінченню терміну працює, мабуть вважають, що оскільки це серверна ОС, то в мене мабуть серйозні дані на компі і серввер справді стоїть.

Але вже пофіг, бо я надовго застряг в убунту. Така краса. ось погляньте:

мій робочий стіл в Ubuntu
рабочий стол Ubuntu

Инструкция: как вырезать видео фрагмент чтобы потом его добавить в блог (Youtube)

в категорії базис

теги :

вам захотелось показать людям самый смешной момент на вашем выпускном или у вас есть любимый фрагмент в фильме, который вам очень нравиться и вы бы хотели его себе закачать на телефон или же скинуть в блог или выставить на Youtube.
так в чем проблемма? это делаеться легко!
1. скачиваем VirtualDub
2. открываем в нем нужный нам видео-файл
3. задаем начало позиции клавишей Home и конец фрагмента клавишей End (наконец-то они хоть для чего-то понадобляться эти клавиши :))))
4. выбираем пункт меню – File- Save as и пишем название желаемого файла. выставляем настройки какие видно но обучающем видеоролике и жмемь “Сохранить”

вот и все. как всегда все гениальное просто.
если вам плохо видны детали видеоролика изза качества то можете посмотреть статью “как порезать видео на фрагменты ” здесь(~7Mb)

LilumiМене звати LiluMi, а це мій блоґ. Тут про веб-розробку та лайфхаки. Рекомендую підписатись на RSS Інформацію про мене читайте на сторінці me LiluMi
UA TOP Bloggers

Тобі передають привіт 39 медвежаток. Це підняло тобі настрій на 0,470 а в Австралії живе колібрі у якої дзьобик довжиною на 42.68см.