sitemap archive

me LiluMi

Hello! My name is....Лилуми - liluMi
Той самий LiluMi.
Радий вас вітати на своєму блозі, що іллюструє мої зацікавлення та вподобання. Як і в багатьох людей, в мене різноманітні вподобання, але основним є програмування. Я фрілансер — займаюсь тим, що створюю сайти на WordPress'і. Моя перевага в тому, що я, маючи на руках, макети сайту, можу з них зробити повноцінний сайт — тобто виконую роботи по верстці, натяжці верстки на wordpress, встановлення додаткових плагінів, написання плагінів під конкретні задачі, написання джаваскриптів для покращення взаємодії з відвідувачами сайтів.

Якщо цікаво, то звуть мене Михайло, закінчив Одеську Національну Академію Зв'язку ім. О.С. Попова, факультет «Комп'ютерні технології» по спеціальності: «Інженер з автоматизації технологічних процесів». Це було моє свідоме рішення, бо з дитинства хотів стати програмістом. 

Писав на різних мовах програмування: pascal, delphi, c++, php, javascript, objective C і вважаю, що справжньому програмісту до лампочки, яка мова програмування — все рівно алгоритми одні й ті самі, а синтаксис любої мови можна вивчити за місяць.  

Люблю подорожувати (а хто не любить? :)), катаюсь на сноуборді, інколи беру участь в страйкбольних іграх, полюбляю походи і скалолазання. Мене можна зустріти на різних твітусовках, баркемпах чи фестивалях. Зі мною легко познайомитись і я завжди відкритий для спілкування та буду радий допомогти, якщо це в моїй компетенції.

 

 

Post to Twitter

LilumiМене звати LiluMi, а це мій блоґ. Тут про веб-розробку та лайфхаки. Рекомендую підписатись на RSS Інформацію про мене читайте на сторінці me LiluMi
UA TOP Bloggers
Рейтинг блогов Рейтинг блога lilumi.org.ua Рейтинг блоговТобі передають привіт 68 медвежаток. Це підняло тобі настрій на 2,025 а в Австралії живе колібрі у якої дзьобик довжиною на 41.19см.