sitemap archive

Плагін Coda 2 Autosave on Deactivate

в категорії MacOS X

теґи :

AutoSave on Deactivate

AutoSave on Deactivate Coda 2 Plugin
Version:
2.0
Requires:
Coda 2.x Mac
Developer:
Price:
free

Моїм улюбленим редактором коду є Coda. І хоч весь світ зараз фанатіє від редактора Sublime Text, мене він якось не зацепив, бо в Coda є все те саме що в Sublime, плюс я собі налаштував все так, щоб було максимально зручно та швидко писати код.
Однією з таких речей є плагін, що автоматично зберігає всі зміни в файлах, що я редагував при перемиканні вікон (з редактору Coda на броузер, наприклад). Тобто, коли я вніс зміни в файл, то настиснувши Cmd+Tab я перемикаюсь на Chrome і натиснувши F5 я одразу ж бачу всі зміни на сайті. До цього дуже швидко звикаєш і це дуже зручно, адже зникає потреба постійно тиснути Cmd+S на вкладці кожного відредагованого файлу.
Зараз це вже стало поширеною практикою і цей функціонал є і в Sublime Text, але вперше він появився в редакторі PHP Storm (тоді ще називався Web IDE) 3 роки тому і це був прорив.
Так от, був такий плагін CodaAutosaveOnDeactivate для Coda 1.x, але з виходом версії Coda 2 цей плагін перестав працювати. Я чекав 3 місяці поки автор оновить плагін під нову версію, але так і не дочекався. І тоді я закатав рукава, за 2 тижні вивчив основи Objective С  і за день написав цей плагін для Coda 2. З тих пір пройшов майже рік часу і плагін весь цей час стабільно працював та виконував свою функцію. Оскільки автор так і не обновив свій плагін то я вирішив свою версію викласти тут для скачування.

Отже: AutosaveOnDeactivate.codaplugin for Coda 2.x
— Automatically saves editor files when they lose keyboard focus.
— Also works with files edited through ftp from Coda2 built-in ftp-manager or from Transmit.

Install in two ways:

1. Extract zip archive and simply double click on file AutosaveOnDeactivate.codaplugin

or

2. In Finder press CMD+Shift+G to access to Go To Folder... dialogue and enter path ~/Library/Application Support/Coda 2/Plug-ins copy file AutosaveOnDeactivate.codaplugin to this folder . Restart Coda 2 if running.

Uninstall:

remove file AutosaveOnDeactivate.codaplugin from folder ~/Library/Application Support/Coda 2/Plug-ins. Restart Coda 2 if running.

Post to Twitter

6 коментарівrss-comments

[@] ]]>Ігор Броновський]]> 31 Серпня 2013 17:45

Ну це добре, але про Sublime ти не правий. Подивись відео уроки на NetTuts+
Sublime Text – кращий GUI редактор.
Vim користуюсь у консолі =)

]]>lilumi]]> 3 Вересня 2013 21:00

Та я вмію сублаймом користуватись, просто не бачу в ньому переваг перед Кодою.
Я ніяк не збагну навіщо в ньому Minimap – який з цього толк ? Ось ти як використовуєш minimap ?
Плюс він мені не подобається тим, що для того, аби щось поміняти в ньому я маю гуглити купу часу, щоб знайти той чи інший параметр який я маю прописати в файлі конфігу. А налаштування кольорової схеми підсвітки синтаксису це взагалі не тривіальна задача на кілька годин.

 
 
[@] ]]>Ігор Броновський]]> 3 Вересня 2013 22:34

minimap – модний скролбар для людей у яких широкоформатки, а такі зараз переважна більшість. Та й візуально воно гарно сприймається. Мені воно сподобалось з першого разу, коли побачив.
Кольорова схема мені подобається базова. Пробував інші, але базова краща. Тут треба вивчити пару комбінацій клавіш і все решта здаватиметься простим.

]]>lilumi]]> 3 Вересня 2013 22:42

Візуально сприймається гарно — не сперечаюсь, але функціонально я в цьому не бачу користі. Все рівно перехід до потрібної позиції всі роблять по Ctrl+R (вказуючи назву функції) або Ctrl+G (вказуючи номер рядка).

 
 
]]>Алексей]]> 16 Квітня 2016 10:11

Brackets пробовал ? отличная вещь имхо

 
[@] ]]>KEBU]]> 31 Січня 2017 20:09

Привіт!
Хоч пост уже старенький та все ж –
-Coda vs Sublime Text схожі візуально при стандартних налаштуваннях!))))
Сублім бере тільки УТФ-8, про те безкоштовний для одного користувача , Кода – тріальна на 7 днів(
Шукав, “автосейв” для Субліму не знайшов, але він вміє “вживу” оновити файл змінений щойно іншими редактором, при умові що цей файл у ньому відкритий (без повідомлення!)
Ще Саблім постійно при переключенні на нього рветься в інтернет(як і при запуску)
Як Кода справляється з різними кодуваннями – не знаю,
Тому це все таки справа вподобань і цінових можливостей)

Як би NP++ був кросплатформовий- міг бути теж не таким поганим))))
Українського інтерфейсу теж не знайшлось – поправте, якщо знаєте де!?

З найкращими побажаннями
KEBU

 

Ваш коментар

LilumiМене звати LiluMi, а це мій блоґ. Тут про веб-розробку та лайфхаки. Рекомендую підписатись на RSS Інформацію про мене читайте на сторінці me LiluMi
UA TOP Bloggers
Рейтинг блогов Рейтинг блога lilumi.org.ua Рейтинг блоговТобі передають привіт 84 медвежаток. Це підняло тобі настрій на 2,102 а в Австралії живе колібрі у якої дзьобик довжиною на 41.36см.