sitemap archive

«Віддам задарма» безпровідну мишку Trust

в категорії базис

теґи :

Віддано! Мишка попала в хороші руки і запрацювала в нового хазяїна.
Отримувати подарунки завжди приємно, чи не так? ;) Але погодьтесь, дарувати подарунки іншим також приємно. А ще буває таке, що в дома валяється річ, яка тобі зовсім не потрібна, але ж і викинути шкода. Ось для таких випадків і існують сайти на яких можна подарувати речі, які знадобляться іншим людям. В українському сегменті я найшов один такий сайт: «Віддам задарма», ще коли я вперше на нього наткнувся, то висловив в твіттері свій респект автору цього проекту за можливість дарувати людям радість.

Коли зайдете на сайт, то помітите, що там є люди, які здатні все до останньої дрібнички подарувати людям, аби це принесло їм радість. Я чесно не розумію для чого там люди виставляють брелки для ключів чи пластмасову біжутерію, хоча… Можна припустити, що це робиться для того аби з кимось познайомитись під час зустрічі для передавання подарунку, в цьому теж є сенс (от ще й якби дівчата на тому сайті свої фотки там розмістили в профілі — взагалі б люкс було ;)).

А я з радістю віддам не зовсім робочу безпровідну лазерну мишку.

Опис та характеристики найдете за цим посиланням Безпровідна мишка на халяву (любителі халяви велкам:)) Я, зі своєї сторони, можу її віддати в Тернополі, або ж відправити поштовою бандеролькою чи навіть Автолюксом, якщо витрати на пересилання бере одержувач.

p.s. Поглянув в код сайту — виявляється він зроблений на основі DLE. Що тут скажеш — ще один заслужений респект автору сайту, бо я, чесно кажучи, вважав DLE придатним лише для варезників і онлайн-кінотеатрів, а тут такий серйозний проект з такою благородню ціллю!

Post to Twitter

8 коментарівrss-comments

[@] ]]>Pavlo Bilyk]]> 2 Жовтня 2009 10:54

Це середненька така копія сайту http://www.darudar.org. Тільки з меншою аудиторією.

Але все одно добре, що є ще один тапий проект.

 
]]>Toss]]> 6 листопадаа 2009 17:55

Надіюсь, комусь миша підійшла.

]]>lilumi]]> 6 листопадаа 2009 18:03

підійшла звичайно. Та людина якій я відправив вже через день відремонтувала мишку і тепер має повноцінну лазерну мишку. А мені до того місяць часу в сервісному центрі тримали мишку на ремонті і так і не змогли відремонтувати

 
 
]]>Илья]]> 12 листопадаа 2009 12:48

А да к ты там еще и с девками гаразд познакомиться,а мышка выходит замануха,а это уже не за даром =)!!!

 
]]>Notarius]]> 18 Грудня 2009 14:10

Класна ідея! Тре пошукати може тоже шось найдеться комусь потрібне)

 
]]>Ростік]]> 19 Лютого 2010 19:39

дайте мені мишк

 
[@] ]]>Keen]]> 19 Березня 2010 02:45

Насправді, якщо розвивати такі проекти, можна добитися ефекту “буккросингу” (безкоштовного обміну книжками) і серед інших речей. Тих же фільмів, техніки, гаджетів тощо. Можна навіть гантелі після переходу на вищу вагу людям віддати…

А ще непогано було б влаштовувати на таких сайтах щомісячні роздачі для дітей сиріт наприклад. Усі скидають речі, які їм не потрібні (одяг, іграшки), а в дитбудинках для них знайдуть застосування.

 
]]>Андрій]]> 11 Жовтня 2011 17:47

віддай мени будь ласка ))))!!!!!

 

Ваш коментар

LilumiМене звати LiluMi, а це мій блоґ. Тут про веб-розробку та лайфхаки. Рекомендую підписатись на RSS Інформацію про мене читайте на сторінці me LiluMi
UA TOP Bloggers
Рейтинг блогов Рейтинг блога lilumi.org.ua Рейтинг блоговТобі передають привіт 87 медвежаток. Це підняло тобі настрій на 2,074 а в Австралії живе колібрі у якої дзьобик довжиною на 41.38см.