sitemap archive

Для тих, хто майже живе на Ліру і завжди читає френдлєнту. Ода Loreleya

в категорії базис

теґи :

Я взагалі-то не люблю рекламувати чиюсь продукцію чи нав'язувати свої позиції, але тільки що я отримав стільки радості від оновлення однієї програмки, що не можу про неї не розказати.
Не хочу розказувати про те як я опинився на ліру, але те що мені тут подобається це факт! Стільки хороших друзів, знайомих знайшов тутечки, стільки корисної інформації отримав, стільки цікавих думок прочитав, але якби я це все читав зі сторінки "лєнта комментариев" то я б точно з'їхав з глузду і попереганяв би дофігіща трафіку.

тому я був дуже радий коли знайшов програму яка закачує всі пости і коментарі до них і з неї можна було відписувати не заходячи в броузер. спочатку це був лірушний li classic - правда функціонально він виглядав не краще чим та сама "лєнта", але зате я економив трафік і нерви бо завжди отримував найновіші пости і коментарі . Потім був TLC - але я швидко з нього спригнув, бо інстинктивно ненавджу програми написані на Visual Basic через їх примітивність і через некрасиві іконки. А спригнув на Jalic - це вже була програма-бомба! список моїх друзів з випадаючим списком їхніх постів і деревом коментарів - краса! ну думаю все - більше не буду мучитись з тією лєнтою. але через місяць на сайті вводяться нові примочки і програма тупо перестає отримувати інформацію. відсилати можна, але кому??? і куди? а на спільноті підтримки програми абсолютна тиша - давно її вже ніхто не обновлює. шкода.
тоді через пошук знайшов що TLC обновився і завів в собі такі особливості як і у Jalic'a. автор на сайті підтримки попередив, що програма тимчасово безкоштовна - допоки він її не доведе до пуття. на тому ж сайті велися активні обговорення багів і моментом все виправлялось, що не могло не радувати. я сам активно брав участь у тестуванні програм, запропонував модуль який би витягував дизайн щоденника і з таким дизайном зробив собі свою унікальну програму.
Але в один момент, коли Валєз дав доручення змінити скрипти приватних повідомлень, всі програми водночас перестали працювати. Я вже був готовий повішатись - залежність від ліру в мене конкретна. Прийшлося на тиждень вернутись на стандартну "ленту друзей". як же я її матюкав :))) і тут побачив плаваючий рядок під коментами у деяких користувачів - чогось мене потягнуло на нього клацнути. і що я побачив???

(самий головніший абзац!!!)
Лорка! так лагідно називають програму Loreleya її користувачі. в ній вже було все! Все, чого ще не хватало TLC - і класні іконки і зручне дерево користувачів і розпізнання користувачів на хлопциків і дівчаток і спільноти в окремій категорії.
а поки не працювали привати - їх однією галочкою виключав і решта працювало на ура!
Але сьогодні! Сьогодні мене вразили! я був шокований від того що тепер в цій програмці я ще й бачу аватарки користувачів! це настільки зручно!
Отже всім рекомендую цю програму для ведення щоденника і читання записів друзів!
лінка тут -> Loreleya
адрес спільноти -Loreleya- -loreleya-
потім розкажете як вам ця прога :)

 

 (700x433, 103Kb)

Post to Twitter

4 коментаріrss-comments

[@] ]]>Дмитрий]]> 11 Вересня 2009 17:30

Где найти этот файл в компе и куда его вставить чтобы открыть?

]]>андрий]]> 4 Грудня 2010 20:13

привет я всьо зделал как вы писали и много других владельцев БЛОГА удалил из файла host всьо ненужное преставил windows и нечево непоминяло вискакивает “”Таку е-адресу не зареєстровано, або пароль неправильний.””ЧТО ДЕЛАТЬ???ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!!!

]]>lilumi]]> 4 Грудня 2010 23:20

провірити комп на віруси найсвіжішим антивірусом dr.web cure it звідси http://www.freedrweb.com/cureit/

якщо не поможе, то моя допомога платна – 30 грн.

[@] ]]>ira]]> 7 Лютого 2011 14:19

пройшла всі провірки і нічого!!!!!

(нижче коментарі будуть на тому ж рівні)
 
 
 
 

Ваш коментар

LilumiМене звати LiluMi, а це мій блоґ. Тут про веб-розробку та лайфхаки. Рекомендую підписатись на RSS Інформацію про мене читайте на сторінці me LiluMi
UA TOP Bloggers
Рейтинг блогов Рейтинг блога lilumi.org.ua Рейтинг блоговТобі передають привіт 87 медвежаток. Це підняло тобі настрій на 2,077 а в Австралії живе колібрі у якої дзьобик довжиною на 41.36см.