sitemap archive

Аааа. шо ми вчора витворяли!

в категорії базис

теґи :

Ви б до цього додумались? думаю ні. а ми ТАК!
про що я? та так... вчора пішли за пивом на заправку.
хто знає, то добре, а хто ні - то розкажу. От вам заправка ОККО, а крім заправки там іще магазин в стилі сільпо - де є все! Ну все! магазин сам по собі невеликий, але там є купа відділів - ось відділ продуктовий, там іще лишилось дві нарізки ковбасні, мабуть від нового року їх ще не завозили. а ось алкогольний ряд  для "синюшної" інтелігенції і іншого бидла. на жаль, останнім часом, клієнтами виноводочних напоїв стали не 21-о і не 18-ти, а ще не 16-ти-літні малолєтки: "я сьогодні в мами спіздила 20 гривень, можна купити водки, сігарет і водички якоїсь. А! іще жуйку треба буде купити." ...А ми з Вовіком підходимо до холодильників з пивом.. хммм. капєць - вибір ніякий, ладно сьогодні п'ю бірмікс. "Добре, мені тоже візьми. а я ще хочу шось солодкого. А?" і ми йдемо шукати серед солодощів щось цікаве.
- ну ти вже задрав зі своїми машинами, що там задивляєшься на мастила, в тебе ж ще N тисяч км до техогляду.
і тут біля самого виходу з магазину бачу ряд з іграшками. всякі там медвежатка-слоники-черепашки, але мою увагу привернули модельки машинок в самому нижньому ряду, що мені прийшлося пригнутись так, що лише камери спостереження могли мене засікти.
- ну що ти там копаєшься? золото найшов?
- та тихо ти! дивись - машинки!
- і шо?
- як що? я собі зараз якусь виберу.
- ти що здурів? тобі скільки років?
- та ну тебе. ти не розумієш. в мене в дитинстві такі машинки мама на Польшу возила і скільки я не просив, але вона ні одної мені не лишила. А вони майже такі як тоді були - металічні модельки і дверки відкриваються, правда ці китайські... я собі "БЕХУ" хочу. а ти?
- гмм. А що? ідея. давай ти мені, а я тобі машинку куплю - тіпа подарунок зробим одне одному.
- ага. давай.

і ми почали перевертати всі модельки оцінюючи їх так як в автосалоні:
- та нє, не цю, в неї бачиш, профіль не дуже, а в тої кліренс маленький.
- а мені цей Шефролє взагалі не подобається - задрочка якась, і шини в неї браковані і в "Need for Speed" вона єлє їде, короче, я тоже беру "БЕХУ", але 745-у і йдем, але так щоб ніхто не бачив, що ми несемо.
і ми довольні собою пішли на касу розплачуватись за покупки. а вдома .... вдома під фільм "RedLine" ми ганяли як малі діти - і наввипередки, і "хто дальше доїде" і по паркету і по коврі-"бездорожжю" і по столі - чия машина долетить з розгону до дивану:) саме прикольніше, що Вовік рахував виручку за сьогоднішній день і в нього в акурат стопочками були поскладані купюри по десять-двадцять-п'ятдесят-сто гривень, а я поки він відвернувся вирішив машинками на таран проїхати ці стопки:))) потім сидів весь вечір сам перераховував, лише з третього разу сума зійшлася:) але повеселилися на славу. і на "фофани"
я "фофанів", ще в школі останній раз давав:) а вам сподобалсь? чи що ви би придумали, аби повеселитись?

 (700x525, 148Kb)

Post to Twitter

2 коментаріrss-comments

]]>lilumi]]> 19 Серпня 2008 12:08

О. помітив що на заставці ще віндовс 2008 сервер, якого в мене давно немає

 
]]>lilumi]]> 19 Серпня 2008 12:10

такс. треба буде поправити невалідний код

 

Ваш коментар

LilumiМене звати LiluMi, а це мій блоґ. Тут про веб-розробку та лайфхаки. Рекомендую підписатись на RSS Інформацію про мене читайте на сторінці me LiluMi
UA TOP Bloggers
Рейтинг блогов Рейтинг блога lilumi.org.ua Рейтинг блоговТобі передають привіт 77 медвежаток. Це підняло тобі настрій на 2,302 а в Австралії живе колібрі у якої дзьобик довжиною на 41.32см.