sitemap archive

Я регулюю гучність скролом мишки. А ти?

в категорії Лайфхаки

теґи :

Для мене комп’ютер це перш за все — робоча конячка.
І не люблю відволікатись під час робочого процесу на всякі дрібниці. А недавно в мене почав глючити регулятор гучності на ноутбуці, в мене — це таке колесико на боковій панелі, яке тепер неадекватно себе веде при зміні звуку — гучність скаче куди хоче. І я вирішив пошукати якусь зручну заміну, аби не лізти в «регулятор громкости» за кожним разом, коли я хочу зробити голосніше чи тихіше свою музику.
Orbz-Volume.png - upload images with PicamaticСпочатку згадав про «Volume Control», що йде в комплекті з TotalCommander Podarok Edition — ця програма регулює звук, коли наведеш на її іконку в треї та покрутиш скролом мишки, а оскільки панель задач в мене виконує RocketLauncher IVista, а стандартна віндосовська панель завжди прихована вверху, то ця програма для мене не підійшла.
Пішов гуглити. На жаль програм регуляторів звуку, які були б безкоштовними та зручними майже немає, та й платні були теж ніякі.
Врешті решт надибав на програмульку WheelControl, яка регулює звук скролом мишки, коли наводиш на панель пуску. Для мене це виявилось оптимальним варіантом — не потребує снайперської прицільності аби попасти на якусь там іконку в треї і не змушує переміщувати руку з мишки на клавіатуру, аби поміняти гучність.
Сидиш, лазиш по інтернету, скроллиш сторінки, захотілось зробити музику гучніше — курсор перемістив вверх на панель задач і там покрутив скроллом аби змінити гучність — зручно!

Якщо комусь із вас теж потрібна така програмка, то беріть качайте звідси:

downloadСкачати WheelsOfVolume — регулятор гучності скролом мишки

бо на офіційному сайті цієї програми вже немає. Я ж її трохи поколупав ResHacker'om та виправив недоліки перекладу, забрав лінку на неіснуючий сайт і запакував в архів. Тепер ця програма «потрабльова» (Portable) і працюватиме без інсталяції.

Post to Twitter

12 коментарівrss-comments

]]>Lordie]]> 25 Березня 2009 22:28

А я? А що, а я?.. А мені не складно припідняти ліву руку і трішки повернути колесо регулювання гучності на клавіатурі :) Скоро юзатимемо окреме ПЗ для кожної клавіші клави?..
Ps: натис “Опублікувати”, видало “Чи бажаєте ви зберігти …пхп”… кермач 0о

 
[@] ]]>Vovanada]]> 25 Березня 2009 22:43

і дійсно. мені якось не важко натиснути кнопку і звук регулювати.

 
]]>anonymous]]> 26 Березня 2009 16:51

А я alsamixer`ом :)

 
[@] ]]>moses]]> 26 Березня 2009 22:18

Я регулюю гучність так само, бо у середовищі Gnome ця фіча працює ізкоробки.

]]>lilumi]]> 26 Березня 2009 23:29

знаю-знаю. Це я щось останнім часом все рідше і рідше включаю свій debian

 
 
]]>MrGALL]]> 28 Березня 2009 15:52

Я регулюю звук боковим скролом в Logitech MX Revolution – налаштовується в Logitech Control Center (for mac).
В мене ще наушники з регулятором гучності і пульт до iMac, іконку налаштування звуку з трею я взагалі прибрав.

]]>lilumi]]> 28 Березня 2009 15:56

Круто. Я теж приглядаюсь до макінтошів, вірніше до того, аби зібрати комп і поставити на ньому хакінтош

 
 
]]>Qui-Gon]]> 5 Квітня 2009 14:12

И правда удобно, хоть через мульти-клаву уже привык.

 
[@] ]]>aregaz]]> 11 Квітня 2009 17:10

О, дякую! Дуже зручно. До цього в мене гучність регулювалась через програвач AIMP 2 – там можна натсорїти так, щоб там керувалась гучність усієї системи. А сам програвач постійно висить невеличким фрєймом згори – він якраз товщиною із заголовок вікна.

]]>lilumi]]> 11 Квітня 2009 17:17

в мене з Aimp’ом аналогічно, тільки гучність він регулює свою, а не всієї системи. І ще плейлист автоматом ховається справа.

 
 
[@] ]]>Sergio]]> 26 Травня 2009 21:13

користуюся volumecontrol (emmetsoft[крапка]com) просто наводжу мишку на ікноку з програмою та скролом змінюю гучність.

 

Ваш коментар

LilumiМене звати LiluMi, а це мій блоґ. Тут про веб-розробку та лайфхаки. Рекомендую підписатись на RSS Інформацію про мене читайте на сторінці me LiluMi
UA TOP Bloggers
Рейтинг блогов Рейтинг блога lilumi.org.ua Рейтинг блоговТобі передають привіт 88 медвежаток. Це підняло тобі настрій на 2,081 а в Австралії живе колібрі у якої дзьобик довжиною на 41.42см.