Розкрутка блогу та збільшення цільового трафіку

У вас є цікавий блог?  — Це чудово!
Але у вас мало відвідувачів?  — погано
Вам хочете збільшити кількість відвідувачів та трафік з пошукових систем?  — Це чудово.
Але ви не знаєте яким чином цього досягнути?
Погано.

Але не все так погано, бо сьогодні в мене на меті якраз розказати вам про збільшення цільового трафіку для вашого блогу.

Збільшуєм кількість відвідувачів сайту, блогу. Теорія та практика від lilumi

В рамках нової хвилі флешмобу «Задай запитання — Отримай відповідь», естафету якого мені передав Ярослав Федорак, я в даному пості розкажу про один секрет, завдяки якому я завжди попадаю в трійку найвідвідуваніших українських блогів.

Секрет один — Ваші Бажання!

Так-так, саме ваші бажання приводять до збільшення відвідуваності ваших блогів-сайтів. Попробую розтлумачити на прикладі.
Ви збираєтесь купити собі айфон (IPhone) :) Що ви перед покупкою зробите? Правильно, залізете в google чи Яндекс, пошукаєте відгуки про цей телефон використовуючи запит «отзывы IPhone», почитаєте огляди експертів, та прикинете, де дешевше купити. Отож, відгуки прочитали, телефон купили, що тепер?
А тепер напишіть власний відгук, зробіть власний огляд. Нехай тепер до вас заходять читати «отзывы о IPhone», чи то пак, «відгуки про IPhone». Якщо ви були змушені читати відгуки про товар на російській мові, то тепер завдяки вам, людям буде де почитати про це на рідній мові — і їм добре і вам приріст відвідуваності (збільшення трафіку). Правда чудово?

«Как это прикольно, когда ты вводишь запрос того, что тебе нужно найти, а тебе выдает первой ссылку на твой же сайт»

Я, таким чином, написав статтю про першу серію 5-го сезону Доктора Хауса, як тільки він вийшов і опублікував лінки на скачуваня, які я сам раніше шукав по інтернету. А оскільки в українському сегменті я був першим хто про це написав, то отримав першість в результатах видачі по яндексу та гуглю для відвідувачів з українським IP (спрацював geotargeting).

Аналізуйте статистику!

Регулярно проглядайте по яким запитам заходять до вас і оптимізовуйте статті таким чином, щоб кількість відвідувачів по цим запитам збільшувалась. (Насправді читати пошукові фрази по яким заходили на ваш сайт інколи буває настільки смішно, що ніякий башорг не йде в порівняння, деякі блогери навіть люблять раз в місяць робити такий собі «топ смішних пошукових фраз»)
Поясню на моєму прикладі. Аналізуючи статистику я помітив що багато відвідувачів заходять на мій сайт по запиту «скачать фотошоп» (14% щоденного трафіку), хоча насправді в мене була стаття про те, що більшості людей не потрібно скачувати фотошоп, аби забрати червоні очі чи зробити ефект сепії, а в якості зручного інструменту обробки фото розповів про Adobe Lightroom. Але кількість відвідувачів по цьому ключевику не зменшувалась, хоч я й находився на 87 місці в результатах видачі по цій фразі. І тут я подумав, якщо люди не найшли те що шукали на 86 сторінках і дійшли до мене, то нехай в мене вони найдуть те що їм треба. Таким чином родилась стаття про новий фотошоп, який я не хотів щоб він попав в рсс, але він таки попав.(не хотілось мені аби ви читали російськмовні статті від мене) :(

Результат: 7 місце в яндексі та 4 місце в гуглі по запитам «Скачать photoshop CS4» та «скачати фотошоп»

При написанні статей використовуйте популярні ключові фрази

Одне жаргонне речення пояснить все «Один високочастотник та 3-5 середньочастотників по периметру статті»
Для підбору високочастотників та середньочастотників я користуючь Яндекс.подбор ключевых слов та Google.Adwords : інструмент ключових слів.
Там із списку я обираю середньочастотники — це ті ключові слова, які користувачі вбивали в якості пошукової фрази від 1000, але не більше 10000 раз в місяць. Ось, наприклад, якби я писав цю статтю на російській мові, то взяв би такі «ключевики» :

— раскрутка оптимизация
— seo раскрутка сайта
— раскрутка блога
— продвижение блога
— целевой трафик

А потім, коли пишу статтю, то просто тримаю в голові цей список слів і так, в ході написання, знаходиться місце де їх доречно вставити.

Висновок напрошується сам: Пишіть про те, що вас самих цікавить! Це принесе вам задоволення, нових читачів-однодумців, цікавих коментарів та приріст відвідуваності.

P.S.: Аби не мучитись з тим, кому передати естафету, я подумав вбити двох зайців одним пострілом: в мене приблизно 60 читачів по даним Feedburner і мені охота познайомитись з вами. Отож чекаю ваших коментарів та відгуків, таким чином ми познайомимось, а я знайду кому передати естафету ;)