sitemap archive

Розкрутка блогу та збільшення цільового трафіку

в категорії Лайфхаки

теґи :

У вас є цікавий блог?  — Це чудово!
Але у вас мало відвідувачів?  — погано
Вам хочете збільшити кількість відвідувачів та трафік з пошукових систем?  — Це чудово.
Але ви не знаєте яким чином цього досягнути?
Погано.

Але не все так погано, бо сьогодні в мене на меті якраз розказати вам про збільшення цільового трафіку для вашого блогу.

Збільшуєм кількість відвідувачів сайту, блогу. Теорія та практика від lilumi

В рамках нової хвилі флешмобу «Задай запитання — Отримай відповідь», естафету якого мені передав Ярослав Федорак, я в даному пості розкажу про один секрет, завдяки якому я завжди попадаю в трійку найвідвідуваніших українських блогів.

Секрет один — Ваші Бажання!

Так-так, саме ваші бажання приводять до збільшення відвідуваності ваших блогів-сайтів. Попробую розтлумачити на прикладі.
Ви збираєтесь купити собі айфон (IPhone) :) Що ви перед покупкою зробите? Правильно, залізете в google чи Яндекс, пошукаєте відгуки про цей телефон використовуючи запит «отзывы IPhone», почитаєте огляди експертів, та прикинете, де дешевше купити. Отож, відгуки прочитали, телефон купили, що тепер?
А тепер напишіть власний відгук, зробіть власний огляд. Нехай тепер до вас заходять читати «отзывы о IPhone», чи то пак, «відгуки про IPhone». Якщо ви були змушені читати відгуки про товар на російській мові, то тепер завдяки вам, людям буде де почитати про це на рідній мові — і їм добре і вам приріст відвідуваності (збільшення трафіку). Правда чудово?

«Как это прикольно, когда ты вводишь запрос того, что тебе нужно найти, а тебе выдает первой ссылку на твой же сайт»

Я, таким чином, написав статтю про першу серію 5-го сезону Доктора Хауса, як тільки він вийшов і опублікував лінки на скачуваня, які я сам раніше шукав по інтернету. А оскільки в українському сегменті я був першим хто про це написав, то отримав першість в результатах видачі по яндексу та гуглю для відвідувачів з українським IP (спрацював geotargeting).

Аналізуйте статистику!

Регулярно проглядайте по яким запитам заходять до вас і оптимізовуйте статті таким чином, щоб кількість відвідувачів по цим запитам збільшувалась. (Насправді читати пошукові фрази по яким заходили на ваш сайт інколи буває настільки смішно, що ніякий башорг не йде в порівняння, деякі блогери навіть люблять раз в місяць робити такий собі «топ смішних пошукових фраз»)
Поясню на моєму прикладі. Аналізуючи статистику я помітив що багато відвідувачів заходять на мій сайт по запиту «скачать фотошоп» (14% щоденного трафіку), хоча насправді в мене була стаття про те, що більшості людей не потрібно скачувати фотошоп, аби забрати червоні очі чи зробити ефект сепії, а в якості зручного інструменту обробки фото розповів про Adobe Lightroom. Але кількість відвідувачів по цьому ключевику не зменшувалась, хоч я й находився на 87 місці в результатах видачі по цій фразі. І тут я подумав, якщо люди не найшли те що шукали на 86 сторінках і дійшли до мене, то нехай в мене вони найдуть те що їм треба. Таким чином родилась стаття про новий фотошоп, який я не хотів щоб він попав в рсс, але він таки попав.(не хотілось мені аби ви читали російськмовні статті від мене) :(

Результат: 7 місце в яндексі та 4 місце в гуглі по запитам «Скачать photoshop CS4» та «скачати фотошоп»

При написанні статей використовуйте популярні ключові фрази

Одне жаргонне речення пояснить все «Один високочастотник та 3-5 середньочастотників по периметру статті»
Для підбору високочастотників та середньочастотників я користуючь Яндекс.подбор ключевых слов та Google.Adwords : інструмент ключових слів.
Там із списку я обираю середньочастотники — це ті ключові слова, які користувачі вбивали в якості пошукової фрази від 1000, але не більше 10000 раз в місяць. Ось, наприклад, якби я писав цю статтю на російській мові, то взяв би такі «ключевики» :

— раскрутка оптимизация
— seo раскрутка сайта
— раскрутка блога
— продвижение блога
— целевой трафик

А потім, коли пишу статтю, то просто тримаю в голові цей список слів і так, в ході написання, знаходиться місце де їх доречно вставити.

Висновок напрошується сам: Пишіть про те, що вас самих цікавить! Це принесе вам задоволення, нових читачів-однодумців, цікавих коментарів та приріст відвідуваності.

P.S.: Аби не мучитись з тим, кому передати естафету, я подумав вбити двох зайців одним пострілом: в мене приблизно 60 читачів по даним Feedburner і мені охота познайомитись з вами. Отож чекаю ваших коментарів та відгуків, таким чином ми познайомимось, а я знайду кому передати естафету ;)

Post to Twitter

32 коментаріrss-comments

[@] ]]>jarofed]]> 29 Січня 2009 18:27

Дякую! Реально дуже цікаво було прочитати! Коли побачив фразу: “Трафік можна збільшити завдяки вашим бажанням” то подумав: “Всьо, приплили! Зараз піде чьос про візуалізацію бажаного і т. п.”

А виявилося – це дуже грамотна розповідь про оптимізацію. Насправді, ніколи тим серйозно не займався, але завжди хотів спробувати. Може, після прочитання цієї статті, нарешті таки дійдуть руки! :) І дякую за перелік інструментів для аналізу ключових слів!

]]>lilumi]]> 29 Січня 2009 20:53

нє, ну я не фільософ, і розумію, що лише однією медитацією приросту Тіцу і високого PR не досягнеш :)

 
 
]]>podarok]]> 29 Січня 2009 19:21

Просто і доступно.
Насправді це діє – що тебе цікавить – про то і пиши! І в результаті виходить дійсно здоровськи.
А якщо додати певних SEO нюансиків – получається практично пошукова бомба;.

]]>lilumi]]> 29 Січня 2009 21:04

бач, а ти сумнівався, що я допишу статтю на сьогодні ;)

]]>podarok]]> 30 Січня 2009 14:27

Там зовсім справа не в сумнівах 8))))
Інше запитання – чи написав би ти статтю без “моїх сумнівів” ? 8)))

]]>lilumi]]> 30 Січня 2009 14:34

написав би, але озвучивши своє бажання в твітер та отримавши твою відповідь, в мене появилась додаткова мотивація дописати статтю чимшвидше. Я в принципі це все так і спланував

(нижче коментарі будуть на тому ж рівні)
 
 
 
 
[@] ]]>Dandr]]> 29 Січня 2009 21:18

Спасибо гуглю – с удовольствием почитал. Много думал… Да, пожалуй, блоговодство – это не только развлечение, но и весьма филегранная работа. Если, конечно, хочешь с этого что-то получить…
У нас блогосфера ещё только-только становится инструментом. И работать с этим инструментом пока умеют лишь единицы. Типа тебя. :)

]]>lilumi]]> 29 Січня 2009 21:25

:ROFL: вот от кого, так от тебя не ожидал такого филосовского комментария.

[@] ]]>Dandr]]> 29 Січня 2009 21:28

Я старался тебя удивить! ;)

]]>lilumi]]> 29 Січня 2009 21:45

ну я бы вообще прозрел, если б ты на чистом украинском это написал

(нижче коментарі будуть на тому ж рівні)
[@] ]]>Dandr]]> 29 Січня 2009 22:24

Не, моїх знань для цього не вистачить. Хіба що Гугль допоможе! ;)

 
 
 
 
 
[@] ]]>wedmid]]> 29 Січня 2009 22:15

ну прямо як спецом для мене:)

сильно сподобалося: «Один високочастнотик та 3−5 середньочастотників по периметру статті»

]]>lilumi]]> 29 Січня 2009 22:24

радий що пригодилося. Я довго думав, як написати про середньочастотники так, аби було доступно, але зрозумів, що мені це не вдасться, тому вирішив не вимахуватись та написати так як воно є.
О, там ж помилка в слові, а я й не помітив.

 
 
[@] ]]>Dandr]]> 30 Січня 2009 00:55

Ооооооооооооо… До меня наконец-то дошло, что это за подбор ключевых слов… Кхм)))

 
]]>Psiho]]> 30 Січня 2009 08:42

Я раніше і не знав що таке висо- чи середньочастотники. Дякую що просвітив! :)

 
[@] ]]>ELECTRIC]]> 30 Січня 2009 14:22

А для мене знову загадковим стало використання ключових слів. От є в мене такий блог tits.blox.ua. Жодного піару, а народ приходить. чому? Лише через назву?

]]>lilumi]]> 30 Січня 2009 14:30

ну мабуть. Проаналізуй статистику, проглянь звідки в основному люди приходять, по яким ключовим словам і ти зрозумієш чого їх так багато.

 
 
[@] ]]>hellveen]]> 31 Січня 2009 14:33

Дякую за статтю :) “просто и со вкусом”)
не раджу зберігати зображення на серверах clip2net – вони можуть звідти зникнути :(

]]>lilumi]]> 31 Січня 2009 14:43

а чого це мають малюнки зникнути? я зареєстрований на цьому сервісі, та сам вибираю значення скільки часу зберігати малюнок. На цей поставив необмежене зберігання.

[@] ]]>hellveen]]> 31 Січня 2009 16:11

а, ну в такому випадку все ок)

 
 
 
]]>Nolex]]> 19 Березня 2009 15:53

Майже все знав, але дещо почервнув, всерівно дякую за статтю.

 
]]>farba]]> 25 Березня 2009 17:12

дякую, корисна інформація!

 
]]>Станіслав]]> 3 Квітня 2009 07:49

Є. А яка користь Вам від трафіку? Я не бачу рекламних банерів. Мене особисто не цікавить кількість відвідувачів по темам, які мене не цікавлять. Я роблю журнал, щоб поділитися якимись своїми враженням, своїм баченням ситуації. А таке от безтематичне SEO, воно можливо лоскоче відчуття власного еґо, але врешті розпорошує соціальну блогосферу і, можливо, колись поховає її.

]]>lilumi]]> 3 Квітня 2009 11:49

В мене є користь, я ніколи не роблю нічого просто так. На цей сайт щодня приходить багато людей за запитами про Доктора Хауса і я їх перенаправляю на свій сайт присвячений доктору Хаусу, а там заробляю на баннерах.

Та й відвідувачі до мене приходять по темам, ось Ярослав Федорак запропонував скласти список смішних пошукових запитів по яким заходять до мене на сайт, так ось, проглянув я за тиждень і не найшов смішних, всі тематичні і на всі запити є відповідь на моєму блозі.

 
 
]]>Станіслав]]> 4 Квітня 2009 03:03

Зрозумів. Логічно.

 
[@] ]]>maque]]> 5 Жовтня 2009 16:41

Щодо

«Как это прикольно, когда ты вводишь запрос того, что тебе нужно найти, а тебе выдает первой ссылку на твой же сайт»

таке у мене буває, коли шукаєш туторіали українскською.

Авторові пошануха за “При написанні статей використовуйте популярні ключові фрази”.

 
[@] ]]>kokokosya]]> 1 Вересня 2010 20:08

добрый вечер,
искала по гуглу решение моего вопроса по жж и наткнулась на ваши ответы. Надеюсь сможете подсказать :)
вопрос в том, что не могу войти в жж. стартовая страница жж открывается, а при попытке залогиниться скидывает, надпись – страница не может быть отображена.
Проблема еще в том , что в Казахстане закрыт доступ в жж и для входа в жж в файле хост прописывала все журналы, которые читала.
спасибо

 
]]>Hassan]]> 21 Серпня 2011 00:09

Сам, власне, працюю в seo, і можу впевнено сказати, що стаття вийшла дійсно вдала. Правильний погляд і доступно викладено. Звісно, це лише маленький клаптик того, що варто було б написати на цю тему, але саме з таких клаптиків збирається воєдино правильне уявлення про seo

 
]]>Андрій]]> 7 Жовтня 2011 14:42

Дякую за статтю, узнав для себе багато цікавого

 
]]>Артем]]> 30 Жовтня 2011 23:46

Интересная статья… Как говорят в последнее время СЕОшники, ПСки все меньше и меньше смотрят на оптимизацию, и все больше внимания уделяют естественности текстов… а трафик он будет, главное от себя писать…

 
]]>олег ігорович]]> 28 Грудня 2012 16:55

Дядукую за інфо, є цікаво.

 

Ваш коментар

LilumiМене звати LiluMi, а це мій блоґ. Тут про веб-розробку та лайфхаки. Рекомендую підписатись на RSS Інформацію про мене читайте на сторінці me LiluMi
UA TOP Bloggers
Рейтинг блогов Рейтинг блога lilumi.org.ua Рейтинг блоговТобі передають привіт 109 медвежаток. Це підняло тобі настрій на 2,176 а в Австралії живе колібрі у якої дзьобик довжиною на 41.64см.