sitemap archive

Помічник лінивця — InFormEnter

в категорії Firefox і фішки

теґи :

Коли лазиш по інтернету то неодмінно стикаєшься з тим, що то там треба ввести логін, то там адрес емейлу, то там ще щось - і так майже кожна третя сторінка вимагає введення одного і того ж - так задовбує. Пробував я для файрфокса безліч аддонів призначених для автозаповнення полів, але всі вони виявлялись якимись неповноцінними або глючними. Тому я потратив багато часу аби найти той плагін для автозаповнення, який би мене задовільняв повністю.

InFormEnter
Ним виявився InFormEnter - дуже зручний плагін - один раз ввів потрібний текст і правою кнопкою на цьому полі вибрав пункт "InformEnter - Add text to profile" і все - цей текст більше ніколи вам не прийдеться вводити вручну - тепер біля кожного поля вводу буде видна синя стрілочка і якщо на неї натиснути лівою кнопкою то побачите список тих данних що ви раніше добавили. клац - і все все введено. Супер - правда?
Раніше я не лазив по налаштуванням цього плагіну і помітив такий глюк, що на деяких сайтах з*Їжджала верстка через цю синю стрілку і тому я зайшов в налаштування і найшов галочку що усуває цей неприємний глюк: "Enable Markers After inputs -> AutoFloat Markers" - тепер синя стрілочка буде появлятись по наведенню мишкою на поле вводу, або при активному фокусі на ньому.
оффсайт: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/informenter/
скачати addon InFormEnter: http://informenter.mozdev.org/installation.html

Post to Twitter

12 коментарівrss-comments

[@] ]]>g_i]]> 15 Вересня 2008 21:52

о, дякую:)))
козирна штука!
теж собі поставив:)

]]>lilumi]]> 17 Вересня 2008 08:36

ага. я ще в ній прописав свої паролі аби по 100 раз не вводити при ресєтрації не сайтах, а коли робив скріншот, то прийшлося забрати їх і помітив що там ще й є можливість створення профілів для різних випадків

 
 
[@] ]]>g_i]]> 17 Вересня 2008 14:11

та я про паролі зразу подумав – але якось стрьомно стало їх туди писати…
я боюся, шо це не надто безпечно якшо чесно

 
]]>lilumi]]> 17 Вересня 2008 21:42

звісно не надто безпечно, якщо за твоїм компом ще хтось сидить.
А так я за себе не боюсь, фіг хтось зможе залогінитись в мій лінукс 

 
[@] ]]>g_i]]> 17 Вересня 2008 22:22

не знаю, я боюся шо і без доступа до твоєї машини може бути трохи небезпечно.
би хтось з мережи витяг твої записи шо до плагіну додані

 
]]>lilumi]]> 18 Вересня 2008 09:50

вже простіше поштовий ящик взламати чим залізти на комп через мережу. А я більше ніж впевнений що всі твої паролі зберігаються на поштовій скриньці ;)

 
[@] ]]>g_i]]> 18 Вересня 2008 13:49

от спеціяльно пішов подивитися до скрині:)))
та нє, там в окремій папці лиш повідомлення про успішну реєстрацію з єбея, одного-двог ресурсів якихось про які я вже і забув (в тому числі і яху)

короче, вроді нічо життєво необхідного там не зберігається.

мало того – я і не знав шо у мене там, наприклад, яху єсть… як хочу залогінитись туди – то постійно довго і нудно згадую (бо дуже рідко туди лазю), а потім все одно нічо не виходить і я думаю забуваю нашо мені взагалі потрібен був той яху).

взагалі, я недавно почистив поштовика свого – у вхідних залишилося якихось 5 листів всього-навсього)

ну а вордпрес було таке шо ламали раз, і видалили пост який комусь не сподобався.
я пост з кешу гугля віднайшов і відновив – і думав шо то всьо, повиправляв.
на щастя Ярослав помітив, шо у мене в хедер.пхп СТІЛЬКИ всяких лінків на порнуху різну прописано шо ого-го:)
короче, бувають дуже неприємні моменти.

 
]]>lilumi]]> 18 Вересня 2008 13:55

то ти бачу дбаєш за безпеку. А де ти паролі свої зберігаєш?
в якійсь програмі? чи де? Де б ти порадив мені зберігати паролі – бо в мене на поштовій скриньці якраз всі паролі від усіх можливих акаунтів, правда ту поштову скриньку я ніде не світив, на неї лиш пересилаю всі листи з реєстраціями.

 
[@] ]]>g_i]]> 18 Вересня 2008 14:26

та в мене тих паролів просто не так багато (важливих маю на увазі – бо якшо реєструватися на форумі – можна той самий забивати сміливо, як хтось і залізе з-під нього то не біда), тому можна запросто тримати їх в голові:)
думаю, в кожну голову влізе штук десять різних паролів. тим більше коли це (у мене зазвичай це так) просто якась фраза українською набрана на англійській розкладці – получається повний бардак, але запам’ятати можна!

 
]]>WeBaRTer]]> 19 Вересня 2008 20:54

Класна річ… Мозьки вирішили зробити аналог Жезлу в Опері…

]]>lilumi]]> 19 Вересня 2008 21:10

нєа, аналог жезла оперовського це Secure Login.

 
 
]]>Hassan]]> 20 Серпня 2011 23:31

Для цих задач я використовую Roboform) В нього є ряд недоліків, але вони дрібні, враховуючи його корисність і кількість збереженого часу)

 

Ваш коментар

LilumiМене звати LiluMi, а це мій блоґ. Тут про веб-розробку та лайфхаки. Рекомендую підписатись на RSS Інформацію про мене читайте на сторінці me LiluMi
UA TOP Bloggers
Рейтинг блогов Рейтинг блога lilumi.org.ua Рейтинг блоговТобі передають привіт 83 медвежаток. Це підняло тобі настрій на 2,137 а в Австралії живе колібрі у якої дзьобик довжиною на 42.55см.