sitemap archive

Захистіть себе в інтернеті та отримайте, як бонус, доступ до заблокованих сайтів.

в категорії Лайфхаки

Ваш справжній IP-адрес ніхто не зможе вирахувати, якщо ви користуєтесь  VPN.  Сайти доступні тільки громадянам певних країн – будуть доступні і для вас. Також VPN унеможливить перехоплення ваших приватних повідомлень в інтернет-меседжерах.

    Місяць тому, мій акаунт на сайті Вконтакті заблокували через розсилання спаму. Я був в шоці, бо не міг збагнути, як можна було зламати мій згенерований пароль, який я навіть сам не пам’ятаю? Про те, що це вірус вкрав теж не може бути мови, адже я користуюсь MacOS. 
Після того як я відновив доступ до vk.com, в логах побачив, що моїм акаунтом дійсно користувались, причому з Японії та Індії 0 4-ій годині ранку. Проаналізувавши всі можливі варіанти, я дійшов висновку, що єдиним способом, яким могли дізнатись мої дані — було перехоплення трафіку wi-fi в кафешках. 


Виявляється, для цього не потрібно бути навороченим хакером. Береш firefox, скачуєш плагін firesheep і під’єднуєшся до любої wi-fi точки в місті, де є багато користувачів. За годину часу можна зібрати чимало логінів-паролів тих людей, які користуються цією wi-fi точкою.
Єдиний вихід з цієї ситуації - використання VPN, що завдяки шифруванню робить неможливим перехоплення трафіку.

почитати продовження →

Post to Twitter

LilumiМене звати LiluMi, а це мій блоґ. Тут про веб-розробку та лайфхаки. Рекомендую підписатись на RSS Інформацію про мене читайте на сторінці me LiluMi
UA TOP Bloggers
Рейтинг блогов Рейтинг блога lilumi.org.ua Рейтинг блоговТобі передають привіт 62 медвежаток. Це підняло тобі настрій на 0,589 а в Австралії живе колібрі у якої дзьобик довжиною на 42.26см.