sitemap archive

Литдибр про всяке різне та про класний настрій!

в категорії Життєве

теги :

Відпочиваючи

Ну по перше в мене відпустка! З якої я вже встиг побувати тиждень в Харкові, ще тиждень в Одесі - вражень купа! Зараз вдома, але на вихідні їду в Буковель (буду пробувати сноуборд освоювати).

Я в DMOZ'і

Хочу висловити величезну подяку редактору DMOZ'у що включив мене в цей каталог! Чувак, признавайся хто ти - з мене пиво. Також вітаю всіх, хто знаходиться поруч зі мною в категорії українських блогів - там багато знайомих особистостей, але й виявились декотрі, кого я ще не знав, тож буду знайомитись.

WordPress 2.7 українською

Всі уже мабудь в курсі, що вийшов довгожданий WordPress версії 2.7, але не всі в курсі, що наш улюблений вордпрес вже є на нашій улюбленій українській мові: http://pavonine.com.ua/2008/12/wordpress-27/ - За що величезне спасибі Богдану aka G3D з яким ми разом розвиваємо «Веселку українскьих CMS'ок»

почитати продовження →

Post to Twitter

LilumiМене звати LiluMi, а це мій блоґ. Тут про веб-розробку та лайфхаки. Рекомендую підписатись на RSS Інформацію про мене читайте на сторінці me LiluMi
UA TOP Bloggers

Тобі передають привіт 38 медвежаток. Це підняло тобі настрій на 0,694 а в Австралії живе колібрі у якої дзьобик довжиною на 52.05см.