sitemap archive

fuckin`fuck`fest vol.2 вторая волна фестиваля альтернативной музыки

в категорії базис

теги :

fuckin_fuckfest

Немного времени прошло с тех пор как открылся первый фестиваль альтернативной музыки в Одессе - fuckin`fuck`fest. Фэст проходивший 16 мая 2008 года просто порвал всех своей качественной музыкой и организацией. И чтобы не приходилось скучать, летом было решено провести вторую волну фестиваля. На этот раз волна будет раза в три мощнее - а это значит, что на посетителей обвалятся киловатты качественной альтернативной музыки. Ответственность за это берут группы из:

Киева:
Запорожья:
LSD(Lucky Sun Day)
(офф.сайт) (LSD вконтакте)
Симферополя:
Asfeactor
Ильичёвска:
А также одесситы:
SCHIZOM
Domination

После полуночи вас добивают Dj-и из Киева : Vard,Superjoint,Ж.К(From SKINHATE) и из Одессы Ведущие:

VJ-и с телеканала А-One...... =МихххА= и Ташэ
Про то что вы получите массу положительных эмоций придя на этот фест я уверен, плюс еще смею предположить что это будет самое запоминающееся событие этого лета, так что не пропустите - поторопитесь приобрести билеты заранее!
Все подробности на сайте: fuckin`fuck`fest
а ещё много-много подробностей, видео, музыки от заявленных здесь групп можно найти вконтакте: FUCKIN ' FUCK ' FEST ' 2 - (OPEN AIR) вконтакте
Все действия будут происходить на открытом воздухе - в клубе "Малибу" на берегу "Черного одесского моря"

Не знаю кто такой [info]oligarch, но раз он хочет себе татушку, то предлагаю ему сделать такую :)

Post to Twitter

окинув оком події що відбулись

в категорії базис

теги :

Життя проходить то занадто швидко, то тягнеться дуже довго-монотонно.
На вихідних їздив на рибалку з друзями - Вовка, Валік і його жінка Ірка - там досить класно напилися і на диво наловили багато риби. В понеділок поїхав до Києва, давати інтервью газеті "Сегодня" - Київ настільки мене виснажив, що два дні підряд після роботи лягав моментом спати.
Познайомився в Києві з Ігорем - багатьом відомим як Radioheads - мегатисячник-блогер - виявився досить цікавим співрозмовником і дуже приязно мене прийняв в гості - за що йому велика подяка :)
Взагалі поїздка до Києва варта окремої історії, яку варто описати - чим і займусь у вільний час, а зараз вільний час забирають:
- вивчення РНР
- впровадження сайту на WPMU
- розробка сайту про моє захоплення (це поки секрет)
- переписка з хостером (щось він мене взагалі не впирає)
- організація хоч якоїсь віддачи від роботи в інтернеті (чекаю поки сайт появиться в пошуку яндексу)
- планую написати скрипт фотохостингу, але то лише для власного використання і без обмежень, а ніяких потрібних мені варіантів розміщення фоток в мережі я так і не знайшов
- необхідно продовжити відеокурс по РНР і проглянути відеоскрінкасти по Аптані
- для випробування власних сил, хочу зробити гостьову галерею по усім сучасним вимогам
і треба щось придумати з фінансовою стороною, а то поглянув на зарплатню програмістів в нашому регіоні - мінімум 200$ максимум 2500 $ в середньому заробляють по 1000$ - з такою зарплатнею за рік програміст купує Subaru Impreza - а я тут загинаюсь за 200 баксів в місяць - це не діло.
ось такий литдибр.

Post to Twitter

LilumiМене звати LiluMi, а це мій блоґ. Тут про веб-розробку та лайфхаки. Рекомендую підписатись на RSS Інформацію про мене читайте на сторінці me LiluMi
UA TOP Bloggers

Тобі передають привіт 38 медвежаток. Це підняло тобі настрій на 0,804 а в Австралії живе колібрі у якої дзьобик довжиною на 52.08см.