sitemap archive

fuckin`fuck`fest vol.2 вторая волна фестиваля альтернативной музыки

в категорії базис

теги :

fuckin_fuckfest

Немного времени прошло с тех пор как открылся первый фестиваль альтернативной музыки в Одессе - fuckin`fuck`fest. Фэст проходивший 16 мая 2008 года просто порвал всех своей качественной музыкой и организацией. И чтобы не приходилось скучать, летом было решено провести вторую волну фестиваля. На этот раз волна будет раза в три мощнее - а это значит, что на посетителей обвалятся киловатты качественной альтернативной музыки. Ответственность за это берут группы из:

Киева:
Запорожья:
LSD(Lucky Sun Day)
(офф.сайт) (LSD вконтакте)
Симферополя:
Asfeactor
Ильичёвска:
А также одесситы:
SCHIZOM
Domination

После полуночи вас добивают Dj-и из Киева : Vard,Superjoint,Ж.К(From SKINHATE) и из Одессы Ведущие:

VJ-и с телеканала А-One...... =МихххА= и Ташэ
Про то что вы получите массу положительных эмоций придя на этот фест я уверен, плюс еще смею предположить что это будет самое запоминающееся событие этого лета, так что не пропустите - поторопитесь приобрести билеты заранее!
Все подробности на сайте: fuckin`fuck`fest
а ещё много-много подробностей, видео, музыки от заявленных здесь групп можно найти вконтакте: FUCKIN ' FUCK ' FEST ' 2 - (OPEN AIR) вконтакте
Все действия будут происходить на открытом воздухе - в клубе "Малибу" на берегу "Черного одесского моря"

Не знаю кто такой [info]oligarch, но раз он хочет себе татушку, то предлагаю ему сделать такую :)

Post to Twitter

окинув оком події що відбулись

в категорії базис

теги :

Життя проходить то занадто швидко, то тягнеться дуже довго-монотонно.
На вихідних їздив на рибалку з друзями - Вовка, Валік і його жінка Ірка - там досить класно напилися і на диво наловили багато риби. В понеділок поїхав до Києва, давати інтервью газеті "Сегодня" - Київ настільки мене виснажив, що два дні підряд після роботи лягав моментом спати.
Познайомився в Києві з Ігорем - багатьом відомим як Radioheads - мегатисячник-блогер - виявився досить цікавим співрозмовником і дуже приязно мене прийняв в гості - за що йому велика подяка :)
Взагалі поїздка до Києва варта окремої історії, яку варто описати - чим і займусь у вільний час, а зараз вільний час забирають:
- вивчення РНР
- впровадження сайту на WPMU
- розробка сайту про моє захоплення (це поки секрет)
- переписка з хостером (щось він мене взагалі не впирає)
- організація хоч якоїсь віддачи від роботи в інтернеті (чекаю поки сайт появиться в пошуку яндексу)
- планую написати скрипт фотохостингу, але то лише для власного використання і без обмежень, а ніяких потрібних мені варіантів розміщення фоток в мережі я так і не знайшов
- необхідно продовжити відеокурс по РНР і проглянути відеоскрінкасти по Аптані
- для випробування власних сил, хочу зробити гостьову галерею по усім сучасним вимогам
і треба щось придумати з фінансовою стороною, а то поглянув на зарплатню програмістів в нашому регіоні - мінімум 200$ максимум 2500 $ в середньому заробляють по 1000$ - з такою зарплатнею за рік програміст купує Subaru Impreza - а я тут загинаюсь за 200 баксів в місяць - це не діло.
ось такий литдибр.

Post to Twitter

LilumiМене звати LiluMi, а це мій блоґ. Тут про веб-розробку та лайфхаки. Рекомендую підписатись на RSS Інформацію про мене читайте на сторінці me LiluMi
UA TOP Bloggers
Рейтинг блогов Рейтинг блога lilumi.org.ua Рейтинг блоговТобі передають привіт 60 медвежаток. Це підняло тобі настрій на 1,483 а в Австралії живе колібрі у якої дзьобик довжиною на 42.39см.