sitemap archive

Інструкція як перекодувати (переконвертувати) відео а також вирізати певний фрагмент

в категорії базис

теги :

це відео інструкція призначена для тих, хто хоче навчитись зберігати фрагменти відео і виставляти їх в інтернеті.

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it's missing. Get Flash Player from Adobe.

ZIP
Скачать VirtualDubMod

Post to Twitter

Для тих, хто майже живе на Ліру і завжди читає френдлєнту. Ода Loreleya

в категорії базис

теги :

Я взагалі-то не люблю рекламувати чиюсь продукцію чи нав'язувати свої позиції, але тільки що я отримав стільки радості від оновлення однієї програмки, що не можу про неї не розказати.
Не хочу розказувати про те як я опинився на ліру, але те що мені тут подобається це факт! Стільки хороших друзів, знайомих знайшов тутечки, стільки корисної інформації отримав, стільки цікавих думок прочитав, але якби я це все читав зі сторінки "лєнта комментариев" то я б точно з'їхав з глузду і попереганяв би дофігіща трафіку.

тому я був дуже радий коли знайшов програму яка закачує всі пости і коментарі до них і з неї можна було відписувати не заходячи в броузер. спочатку це був лірушний li classic - правда функціонально він виглядав не краще чим та сама "лєнта", але зате я економив трафік і нерви бо завжди отримував найновіші пости і коментарі . Потім був TLC - але я швидко з нього спригнув, бо інстинктивно ненавджу програми написані на Visual Basic через їх примітивність і через некрасиві іконки. А спригнув на Jalic - це вже була програма-бомба! список моїх друзів з випадаючим списком їхніх постів і деревом коментарів - краса! ну думаю все - більше не буду мучитись з тією лєнтою. але через місяць на сайті вводяться нові примочки і програма тупо перестає отримувати інформацію. відсилати можна, але кому??? і куди? а на спільноті підтримки програми абсолютна тиша - давно її вже ніхто не обновлює. шкода.
тоді через пошук знайшов що TLC обновився і завів в собі такі особливості як і у Jalic'a. автор на сайті підтримки попередив, що програма тимчасово безкоштовна - допоки він її не доведе до пуття. на тому ж сайті велися активні обговорення багів і моментом все виправлялось, що не могло не радувати. я сам активно брав участь у тестуванні програм, запропонував модуль який би витягував дизайн щоденника і з таким дизайном зробив собі свою унікальну програму.
Але в один момент, коли Валєз дав доручення змінити скрипти приватних повідомлень, всі програми водночас перестали працювати. Я вже був готовий повішатись - залежність від ліру в мене конкретна. Прийшлося на тиждень вернутись на стандартну "ленту друзей". як же я її матюкав :))) і тут побачив плаваючий рядок під коментами у деяких користувачів - чогось мене потягнуло на нього клацнути. і що я побачив???

(самий головніший абзац!!!)
Лорка! так лагідно називають програму Loreleya її користувачі. в ній вже було все! Все, чого ще не хватало TLC - і класні іконки і зручне дерево користувачів і розпізнання користувачів на хлопциків і дівчаток і спільноти в окремій категорії.
а поки не працювали привати - їх однією галочкою виключав і решта працювало на ура!
Але сьогодні! Сьогодні мене вразили! я був шокований від того що тепер в цій програмці я ще й бачу аватарки користувачів! це настільки зручно!
Отже всім рекомендую цю програму для ведення щоденника і читання записів друзів!
лінка тут -> Loreleya
адрес спільноти -Loreleya- -loreleya-
потім розкажете як вам ця прога :)

 

 (700x433, 103Kb)

Post to Twitter

Что делать, если не можешь зайти на сайт “Вконтакте”

в категорії vaghno

теги :

Недавно появились куда разновидностей вируса "Вконтакте", которые нацеленны на то, чтобы украсть логины и пароли от сайта и под вашим именем рассылать спам по спискам друзей, а тем временем вы не можете даже зайти на сайт "вконтакте".

Выглядит это так: сначала вам кто-то по аське или в е-мейле, или друзья вконтакте присылают сообщение с ссылкой и текстом, по типу: "взлом вконтакте, узнай с кем и о чем переписывается твоя девушка или твой парень." Переходя по этой ссылке вы добровольно скачиваете вирусную программу, которая "заражает" (в скобочках "заражает", потому что мне лень идиотам расписывать, что происходит на самом деле - все равно ж не поймете)
один файл на вашем компьютере, а потом самоудаляется, потому что уже свою работу сделал.

Итак, файл обычно находится по адресу: c:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts (те у кого по данному адресу нет такого файла, либо сам себе злой буратино или не идиот и знает где искать)

Открываете этот файл блокнотом. По-умолчанию в нем должна быть только одна строчка: 127.0.0.1 localhost
Если видите другие строчки, в которых содержится ссылка на сайт vkontakte.ru, то смело можете их удалить, иначе при заходе на сайт у вас будет выскакиватсья сообщение с ошибкой по типу:

Not Found

The requested URL /id18033475 was not found on this server.

Apache/2.0.55 (Win32) PHP/5.1.1 Server at vkontakte.ru Port 80

Пример содержания "зараженного" файла c:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts :

127.0.0.1 localhost

75.118.1.31 www.vkontakte.ru

75.118.1.31 vkontakte.ru

75.118.1.31 www.vkontakte.ru

75.118.1.31 vkontakte.ru

Когда удалите те строчки и перезагрузите компьютер, все вернется на места и вы снова сможете зайти на сайт вконтакте, выслушать кучу матерных слов от друзей, которым вы, за время отсутствия, написали кучу спам-сообщений и сменить пароль.

И помните: лох не тот, у которого украли аккаунт вконтакте, а тот кто так ничего не понял и так и не смог вернуть все назад.

Если это вам не помогло, то скорее всего у вас на компьютере вирус и вам необходимо установить антивирус и просканировать им весь компьютер. Могу порекомендовать Dr.Web Cure IT (http://www.freedrweb.com/cureit/) – он не требует установки, бесплатен и создан для этих целей.

P.S.>Ну а если вас не пускает на многие сайты и на сайт с антивирусом в том числе, то здесь уже нужен более сложный подход. В таком случае, я могу предоставить вам платную помощь по удалению вирусов на вашем компьютере удаленно. Для этого вам понадобиться программа TeamViewer QuickSupport (http://www.teamviewer.com/ru/download/index.aspx) С помощью ее я смогу залезть на ваш компьютер, чтобы устранить все неполадки.
Стоимость такой помощи 30грн или 120 рублей, оплата либо пополнением счета мобильного телефона, либо на счет в Webmoney WMR или Яндекс.деньги.
Если вы заинтересованы в моей помощи, то все детали обсудим по почте: . Пишите!

Post to Twitter

25 рядочків

в категорії базис

теги :

 (150x222, 6Kb)а колись було що згадати про неї...
ми жили на відстані 40 км і 30 хв. і писали листи. такі теплі листи. листи із юності. тепер цього ніхто не робить ("хазяін, прасніть! тєбє прішла есемеска").
в мене вони досих пір збереглися, але я їх боюсь перечитувати. і трішки стидно іх перечитувати - там стільки рожевої юності і романтики.
був момент, коли я довгий час не отримував від неї листа. ну дуууже довго. А якщо вона не писала більше тижня, я дуже хвилювався. А тут майже три тижні!!!
І ось нарешті він прийшов. Досить незвичайний лист - якийсь товстенький. Цікаво що там?
Відкривши я збагнув що до чого, але поки що промовчу, протримаю інтригу до кінця.
як же я був радий читати її листи, аж приємно коли згадаю. вам це не можна знати:)
але серед усього тексту було це:
"як бачиш крім листа тут є ще й відкритка. Але вона так, ні при чім, головне всередині. там я тобі скинула пару ігрушок і фотку свою."
Всередині відкритки була дискета. така собі звичайна дискета. ви маєте знати як вона виглядає - ну така собі квадратна:) А моя дискетка крім того, що квадратна, буле іще й трішки надломлена, не так щоб сильно... надломлена. але я знав що це не так страшно. і хоч у мене закрадались підозри щодо цілісності задекларованого вмісту проте я вірив до останнього моменту в це і з нетерпінням чекав своїх занять з інформатики, що були раз на тиждень і то лишень дві години.  
...дві години. 120 хвилин.
 з них 65 піде на клавіатурний тренажер, 5 хвилин на перерву і 50 хвилин я буду втикати на ЇЇ ФОТОГРАФІЮ!!!
 Ні, 50 забагато, нехай буде півгодинки, ще трохи пограюсь в ті ігри які вона мені прислала:)
Ось з такими думками я біг на свій гурток, до свого комп*ютера, на дві години свого(мого).
...Думаєте я розчарувався коли побачив що фотку відкрити не вдасться? Ні!
я ж цього очікував, я здогадувався. але було прикро. прикро і смішно. Смішно від того що ігри які мені ВОНА прислала насправді виявились лише купкою ярличків з робочого столу комп*ютера її мами:)

- знаєш як бухгалтери віндовс переставляють.
- нє. а як?
- вони стирають всі ярлики з робочого столу і заново створюють їх.
(цитата з башоргу)

p.s. а лист так довго йшов тому, що його вернули назад бо він перевищував допустиму вагу. Його завернули, а вона наклеїла іще одну марку, попередньо наслюнивши її своїм язичком і відправили листа знов.
він в мене зберігся. і відкритка тоже. а дискета ні. я її тоді викинув. потрощив і викинув. і мені стало легше.

p.p.s. ви ніколи не відгадаєте в якому це було році:)

Post to Twitter

Блоггеры против цензуры

в категорії video

теги :

Перед тем как публиковать новую серию мультика серии Minuscule (первая серия здесь) я хочу обратить ваше внимание на одну переделку этого мульта со смыслом. А смысл этого ролика в том что в блогах и я и вы - вообщем мы пытаемся нести свою свободу, показать на что мы способны - выразить себя. начинаеться все так: "Ты блоггер. но даже в блогах есть враги некоторые не хотят чтобы ты прошел ограничения которые они установили, другие же хотят обломать твои крылья, иные следят за тобой - наблюдают за каждым твоим шагом. но Ты способен всего добиться! ..." далее смотрите и читайте сами. предлагаю каждый переводит следующую строчку и оставляет в комент чтобы в конце можна было прочесть все о чем здесь рассказываеться - потому что моих знаний английского не хватает чтобы все перевести правильно, но суть я понял. надеюсь ваши знания английского тоже помогут вам понять о чем идет речь. p.s. завтра увидите историю про одного хитрого кузнечика-приколиста.

Post to Twitter

LilumiМене звати LiluMi, а це мій блоґ. Тут про веб-розробку та лайфхаки. Рекомендую підписатись на RSS Інформацію про мене читайте на сторінці me LiluMi
UA TOP Bloggers

Тобі передають привіт 38 медвежаток. Це підняло тобі настрій на 0,751 а в Австралії живе колібрі у якої дзьобик довжиною на 52.2см.